Ozdravná setkání s nejvyšším Světlem

pro vaši harmonizaci, očistu, posílení, ozdravení, uvolnění a probuzení vnitřní moudrosti či  jiné informace, které potřebujete

 

 7. září - na novoluní 

 

 

fyzické tělo - mysl - emoční tělo (srdce) - duchovní tělo - duše

 

Práce s nejvyšším Světlem je velice důležitá, neboť je to přímé spojení se Zdrojem - Bohem - Vesmírem. Tato léčivá meditace patří k nejsilnějším, které znám. Seznámila jsem se s ní při přechodu na pránickou stravu, což už samo o sobě mluví za vše.

V tomto procesu jsem se učila vědomě pracovat se Světlem a zjišťovala jsem jeho sílu a intenzitu. Jeho vliv na očistu a léčení fyzického těla, emocí i mysli. Na pránu jsem nakonec nepřešla. A ani to nebylo potřeba. Ve finále spíše cesta byla pro mne cíl.

Samozřejmě jsem tuto léčivou meditaci upravila. Základ zůstal a ještě jsem ji rozšířila pro vaše potřeby, i proto je tak obsáhlá a intenzivní. Trvá cca hodinu a půl, ale kdo jí absolvoval, nestačil se divit a odcházel jako "znovuzrozený".

Prochází se při ní celé fyzické tělo, kousek po kousku. Od hlavy až po paty. Orgány, svaly, klouby, kůži, oči, mozek, buňky a všechny systémy (oběhový, dýchací, reprodukční, vylučovací, nervový, nervově vegetativní, lymfatický, endokrinní a imunitní).

Dále se harmonizuje i emoční tělo a uvolňují se usazené emoce či nánosy. Dále pak mentální tělo a dáváte odpočinout mozku a rušíte staré vzorce a úhly vidění, které vám již neslouží. Otevíráte se novým možnostem. Nakonec se propojíte s duší a dáte jí prostor a pročistí se i duchovní úrovně.

Vše se zakončuje spojením s Matkou Zemí pro nabrání si zemité síly a energie a zároveň uzemnění.

Na začátku vás očistím šalvějí, pak provedeme přípravu a pomocí bubnu otevřeme bezpečný prostor pro vaše léčení. Odstraníme překážky, které vám brání propojit se se Světlem a pak začneme samotnou meditaci - léčení.

Po celou dobu vás vedu. Při těchto živých setkání je základ vždy stejný nebo podobný, ale pokaždé se může lišit, tak jak jsem vedena z vyšších úrovní pro vaši podporu. Tuto práci podporujete svojí vizualizací či sledováním svých reakcí. Zároveň se tak učíte pracovat sami se sebou i se Světlem... 

 

Branišovská 20 / 18:30 - 20:30 hod. / pohodlné oblečení

cena: 550 Kč/osoba/setkání