Moderní abstraktní obraz "Zrození"

"Zrození"

Ve své šamanské práci se také spojuji a komunikuji s „neviditelnými světy“. Jsou to krásná setkání, kdy se snažím přenést tyto zážitky a vize na plátno. Jako zde...ZROZENÍ

Když se Duch a duše spojí se hmotou - s fyzickým tělem. V době našeho početí vstupuje duše, doprovázená Velkým Duchem - Bohem, do hmoty. Vše se odehrává v přítomnosti krásného světla a bezpodmínečné lásky. Tím začíná naše cesta božství zde na Zemi. To je místo, kde začíná opět "naše první" zkušenost s duší v tomto životě v hmotě. Je to první setkání mužské a ženské energie, naše první setkání s matkou a otcem. Je to náš vztah a také jejich vzájemná spolupráce. Možná zde nosíme první rány a bolesti, ale pro naši duši je to vždy velká oslava a požehnání.

Tento obraz Zrození představuje zrození v různém přeneseném slova smyslu. A tak vás podpoří v nových cestách, myšlenkách, plánech, projektech, kde všude je třeba využít intuice a Božského vedení, mužské i ženské síly a energie, čisté mysli i činů ve hmotě k uskutečnění a naplnění těchto vašich nových záměrů. Protože zde je úplně vše.

Pověste ho na stěnu tam, kde u něj můžete i v klidu posedět a rozjímat. 

Pomáhá i přijmout život na Zemi.

energetizující ladící abstraktní obraz z cyklu "Život na Zemi"

2020; akryl, 70x90 cm

SOLD

Doprava po celé ČR i na Slovensko zdarma nebo osobní odběr v mém ateliéru.

Poslat dotaz

Your personal information will only be used for the purpose of resolving your enquiry or purchasing a painting or my other services. Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu či nákupu obrazu či služby.