Síla ženy - setkání

 

"SÍLA ŽENY" 

Život vás - ženy je opravdu velmi pestrý. Je nabitý zkušenostmi, vnitřní sílou, odvahou, vášní, mateřstvím, jemností, tvořením a láskou.

 

Jenomže, někdy něco nevyjde. Začíná to ve vašem životě skřípat.

V tom fyzickém i v tom vašem vnitřním.

 

...přichází bolest, nespokojenost, zklamání, nejistota, pochybnosti nad sebou. Ztrácíte důvěru v sebe i v to, co děláte. Nevíte jak dál. V práci, ve vztazích i ve vztahu k sobě.

 

...a proto jsou zde tato setkání

 

Na těchto společných setkáních se vydáme na cestu k příčinám. K rozklíčování toho, co se ve vašem životě ženy děje. Ať je to cokoli!

Buben, který byl speciálně vyroben pro podporu síly ženy a jejího života, je  pro vás vždy připraven a bude vás, spolu se mnou, provázet  po celou dobu.

Vydáváte se na cestu, která vám ukáže řešení a možnosti...

  • pro uzdravení toho, co váš život ženy přinesl
  • pro posílení vaší vnitřní síly a postojů k tomu, co přináší
  • k odvaze možná poprvé vyslovit a přiznat si, co opravdu cítíte, co byste chtěli, co se opravdu děje
  • k odvaze začít měnit sebe i váš život
  • k naplnění vašich přání a snů
Jane, děkuji za úžasné prožitky💐😍, kterými jsi nás prováděla při tvém semináři. Cítila jsem opečovávání, porozumění i pochopení - další úhly pohledů, které jsem předtím nebyla na ty situace schopna vidět. Prožila jsem si to i s emocemi - kdy bylo už potřeba, aby ty smutky a bolesti se odplavily, ukončily, pustila jsem je. Též mi to pomohlo nabrat sílu a odvahu k novým jiným zítřkům i cítím naději:-) Vůbec celkově ženy co jsme se tam sešly, každá jiná a v úžasném spojení, lásce. Spousty emocí, souznění, snad ani slovem popsat se to nedá. Sranda, jak až magneticky, magicky jsme na tento seminář o ženské síle byly přitahované. Cítím velikou vděčnost 🙏 Tvé propojování se s přírodou, duchy přírody, živly i se světlem i láskou- vše nás léčilo, pomáhalo, ochraňovalo...S tvou pomocí, podporou... Slovy spíše nepopsatelné... Děkuji 😘🌼
Vladimíra Vaněčková
Byla jsem už na několika seminářích a všechny byly nějakým způsobem velmi silné. První - to byl dárek pro mého muže, intuitivní malba na téma: „spojení s vlastním srdcem“. A protože člověk, který měl s mým mužem být na tomto semináři, nemohl dorazit, tak jsem šla já a "shodou okolností " jsme díky obrazům zjistili, že jsem těhotná. A tak jsem se s Jane poznala poprvé. Pak následovalo několik konstelačních setkání, které vždy byly velmi posilující a plné světla. Mé poslední setkání s Jane bylo při semináři Síla ženy, ten název je výstižný, protože i když jsem si myslela, že vše v mém životě je víceméně v pořádku, zjistila jsem že, má vnitřní síla jaksi chybí, nebo alespoň část z ní. Že jsem se jí dobrovolně vzdala... A tak, v mém životě začala další cesta, poznání sebe sama a naplnění vlastního potenciálu. A za to jsem nesmírně vděčná. Děkuji
Míša Frýbová
JSEM RÁDA ŽE JSEM TĚ JANE POZNALA A CÍTÍM NA SOBĚ VELKOU ZMĚNU ROZHODNĚ K LEPŠÍMU. NACHÁZÍM SVOU SÍLU A POUŽÍVÁM JÍ A ROZVÍJÍM JÍ NEZNEUŽÍVÁM JÍ PROTI SOBĚ. Práce se světlem jsem si vědoma ale je to na začátku a vím že mě čeká ještě kus práce. Je docela síla až v mém věku si lecos uvědomit jak jsem si ubližovala nevědomě hlavně aby byl klid a byla tu pro druhé ale teď konečně přišel čas na sobě pracovat a sobě se věnovat a rozvíjet dál a ostatní no dobrý jsou tu ale JÁ jsem důležitější sama pro sebe. Na začátku tvého semináře mě nenapadlo co to bude za sílu a co se rozpoutá ale jsem ráda že mě tam něco dokopalo, možná zvědavost. Rozhodně mi začátek připadal nevinně, a že zvířata budou mít ještě po takové době takový ráz a čerstvé zážitky mě nenapadlo. Tvá síla bubnu je úžasná a určitě jsem tě neviděla naposled. Díky Irča
Irena Nová

Nezůstává jenom u toho. U mne se snoubí šamanská práce s různými technikami např. konstelace, ale i koučink - otázky, které vás vedou a rozklíčují vaše chování.

Rituál s růžemi a růžovým olejem, práce se silovými zvířaty, práce s tabákem, obřady na posílení vašich aktuálních záměrů, práce s archetypy apod. pro vaši harmonizaci a zklidnění, ale také, abyste si čas užily a zároveň využily pro vaši harmonizaci ve společném kruhu.

Matka Země, Nejvyšší Světlo, živly vše doplňují a mě je potěšením býti vaší průvodkyní na této cestě.

Cestě do vašeho srdce, do vaší mysli, k ženskému tělu a k vaší zdravé vnitřní síle ženy.

Tohoto semináře se můžete zúčastnit v různých variantách - pobytové, docházkové či víkendové. Má vždy různé podoby, různé obsahy a dění. Vše se odvíjí aktuálně v rámci skupiny žen, celkového plynutí, podmínek a světů neviditelných, které jsou nám nápomocny. Tím i mé vedení je v rámci celé skupiny i potřeb jednotlivce a tak nikdy není seminář stejný i když téma zůstává....

 

SÍLA ŽENY - PROŽITKOVÉ SEMINÁŘE A SETKÁNÍ

... když potřebujete jiný úhel pohledu. Podívat se pravdě do očí. Posílit odvahu ke změně. Udělat rozhodnutí. Nebo si jenom něco uvědomit. Zde máte bezpečný prostor pro odhalení toho, co se právě děje ve vašem ženském světě.

(šamanská práce, sdílení, konstelace, otázky na tělo, obřady a další....)

aktuálně můžete vybírat z této nabídky:

V této kategorii nebyly nalezeny žádné akce.

nebo individuální terapie...prostor a péče jenom pro vás

Setkání ohledně vašeho tématu. Jeho rozebrání a náprava při dostatečném množství času přesně tak, jak potřebujete. 

Termíny dle domluvy. Objednávejte se na tel.  777 887 168.

 

... a další osobní vjemy z těchto seminářů a setkání

Před časem, napříč krásnému létu, na mě dolehl zvláštní smutek osamění a prázdnoty. Pocit ztracení směru. Rozhodla jsem se jít mezi lidi, tj. udělat si výlet do Českých Budějovic. Při návštěvě kavárny jsem si všimla plakátu, na kterém byla avizovaná událost „SÍLA ŽENY“. V ten moment bylo zcela jasné, že toto je přesně to, co potřebuji. Neměla jsem očekávání, nevěděla jsem přesně, do čeho jdu. Jen jsem se nechala vést svou intuicí… Celá víkendová akce mi dala víc, než jsem mohla tušit. Posunula jsem se více ke svému JÁ, uvědomila jsem si, že umět se vnitřně zastavit je pro mě to důležité, byť těžké. Ale bez zastavení a uvědomění sebe sama, se neposunu. A i když si většina z nás myslí, že to má všechno jinak, tak ano, má. Ale tohle máme společné všichni. Myslím potřebu se vnitřně zastavit.
Andrea Vrbová

 

Máte dotazy? Chcete mít své místo na tomto léčivém setkání?

Pište na e-mail: jane@janeh.com nebo volejte tel. 777 887 168.