Ebook - "Život se Světlem" 

jdi svou cestou

Když mi život zrcadlí, že si potřebuji něco vyřešit, pracuji se Světlem stejně poctivě, jako to v tomto e-booku učím a vedu i vás. 

1 - 1,5 hodiny aktivní práce s Nejvyšším Světlem a vědomé práce sami se sebou, pro vás může být jako víkendový seminář

Zase cítíte v srdci lásku a radost. Zase věříte v sebe. Důvěřujte druhým. Cítíte vnitřní sílu, která ve vás koluje a pohání vás dál. Zase vás život baví. Máte jasno v tom, co chcete a kam směřujete. Nebojíte se rozhodnout. Nebojíte se odmítnutí. Nebojíte se říci NE. Nebojíte se říci ANO životu. Hledáte možnosti, hledáte řešení, tedy TVOŘÍTE.

Plníte si sny.  Chopíte se nových příležitostí. Uzdravujete své vztahy nebo se otevíráte novým. Vyděláváte peníze prací, která vás baví. Přestali jste se bát sami sebe. Máte více času. Cestujete.

Máte úsměv na rtech i ve svém srdci. 

Rozpomeňte se na to! 

Díky tomuto e-booku a Nejvyššímu Světlu projděte ozdravným procesem a zase to žijte!

Nemusíte nikam chodit. Nemusíte na nic a na nikoho čekat. 

Můžete na sobě pracovat a začít to měnit HNED TEĎ.  

I přesto, že tento ebook vás vede k samostatné práci se sebou a sebeuzdravení, nejste na to sami. 

Pomocí Světla a mého vedení se můžete v klidu otevřít. 

 • v bezpečí vašeho domova
 • v místě, kde máte klid
 • v čase, kdy můžete
 • tak často, jak potřebujete

 Nemusíte se tak stydět a kontrolovat před ostatními.

Můžete naplno projevit všechny své emoce. Pláč, radost, smutek ...,  které při očistách a léčení  přicházejí. Jít podle svého tempa. Psát si poznámky a deníky.


Rok 2020 a už jsem seděla u Jane na léčivém setkání s Nejvyšším Světlem, aniž bych věděla, jak se to stalo, že tam sedím. Rozum mi říkal, že jsem trubka, co čekám, že se stane, však je to celý hloupost, ale JÁ jsem věděla a mlčela. Proto jsem neposlechla hlavu a neodešla!!! Už vůně šalvěje mě uklidnila. Buben, jeho síla, jeho "pevné obejmutí a pohlcení", umlčel ten zrazující hlas v hlavě a doslova roztančil srdce (ať to zní jakkoliv, je to tak). Ani nedokážu popsat, co se přesně při tomto léčení děje, to si musí každý zažít na vlastní kůži. Jakmile začala Jane provázet léčením všech úrovní našeho těla, no páni!!! Vidiny, noční nebe a hvězdy, silové zvíře, fyzicky jsem cítila na těle chvění, třes, zimu, vedro..., úlevu - obří úlevu. Mohla jsem se nadechnout do plna!!!! Klid, krásný klid. Byla jsem u Jane zatím na 2 setkáních s Nejvyšším Světlem. Obě setkání mi přinesla něco jiného, úplně odlišného, ale v tu chvíli potřebného. Myslím na to všechno, co jsem zažila/viděla/cítila, často. Mám i poznámky, které jsem si ihned zapsala, kdybych náhodou pozapomněla. Stále mi to dost dává, a když vím = cítím, že je ta chvíle, zastavím se, nadechnu, řeknu si v duchu to své "povídání", co jsem si odnesla ze Setkání. Určitě jsem nebyla naposledy a všem toto léčivé setkání ze srdce doporučuji! Když zavřu oči, Světlo se objeví.
Šárka Roubalová
Všem mohu vřele doporučit vedenou meditaci - léčení Nejvyšším světlem, která je nyní mým nejsilnějším zážitkem z oblasti léčení, kterými Jane provází. Těžko popsat tento zážitek slovy. Procházíte kousek po kousku fyzické tělo, orgán po orgánu, pak i těla ostatní. Hodně se odplavovalo z těla emočního. Po tomto léčení jsem pocítila velký příval energie a cítila se tak nějak celkově "lehčí". Velmi se těším, až bude meditace i k zakoupení. Děkuji.
Eva Vondrová

Kdy se otevřít Světlu naplno a začít využívat této léčivé a podporující energie 

ANO:

 • když chcete podpořit a urychlit své vnitřní procesy
  vyčistit různé bloky, zvědomit přesvědčení a různé postoje, které vám už neslouží, staré myšlení, omezení, limity
 • potřebujete celkově zharmonizovat
 • chcete zregenerovat a ozdravit své tělo
  při nemoci, úrazech, po operaci, únavě
 • potřebuje doplnit energii nebo se naopak zklidnit
 • stagnujete a potřebujete nastartovat
 • potřebujete podpořit svůj záměr a odstranit překážky uvnitř vás - vědomé i nevědomé
 • chcete se naučit pracovat se svou myslí, dát prostor své duši, ve svém fyzickém těle
 • potřebujete odpovědi a možná řešení vaší situace "z vyššího nadhledu"
 • posílit a podpořit sebedůvěru a lásku k sobě
 • více se otevřít svému duchovnímu rozvoji
 • prostě vše, co se týká Vás a života na Zemi

NE:

 • zlomenou ruku Světlem určitě neléčete. Nechte si jí dát do sádry. Na podporu srůstu už Světlo klidně použijte
 • pokud návštěva seminářů a kurzů je pro vás spíše společenská událost - ve skutečnosti nechcete nic měnit
 • pokud nejste ochotni projít očistným procesem, kdy se budou zvědomovat vaše stíny, může se otevřít stará bolest, staré zranění a to, co není dořešeno
 • pokud si myslíte, že vše se srovná a vyřeší samo
 • pokud čekáte, že po jednom léčení budete mít vše vyřešeno

Je v pořádku, pokud jinou techniku - terapii doplníte prací s Nejvyšším Světlem. Je to velice podporující. 

Po čase aktivní práce se Světlem sami začnete pečlivě volit, jakých kurzů a seminářů se zúčastníte. A věřte mi, spousty jich úplně v klidu vynecháte. Prostě je nebudete potřebovat. 

 

Život se Světlem - obsah ebooku

Nedostáváte do ruky jenom meditaci. Dostáváte léčení, možnost pracovat na sobě a hodně změnit. Formou, které rozumíte - vedeným slovem - vysvětlením - meditativní formou - mou šamanskou prací a bubnem, který je velmi silný a který vás vede.  Na vědomé úrovni, tak i do vašeho podvědomí. Dostáváte možnost se na 100% spojit se svojí duší - myslí i tělem. Dát jim 100% vaší pozornosti. A k tomu 100% podpory - léčení  Nejvyššího Světla. 

JAK PRACOVAT SAMI SE SEBOU

např. při návalu emocí, myšlenek

JAK PRACOVAT SE SVĚTLEM

co vás čeká, co váš může potkat, co se může dít

VELKÉ LÉČENÍ SVĚTLEM - AUDIO - 26 minut

meditativní formou vás provedu tímto setkáním s léčivým Světlem. Hodně se zde věnujeme fyzickému tělu. Je to důležité, neboť už zde máme uloženo spousty emocí, různých bloků apod. Je to právě ten důvod, proč vás bolí záda a ramena a nevíte proč. A tak během 26 minut kompletně projdeme celé fyzické tělo včetně všech systémů jako je např. imunitní systém, endokrinní apod. a celkově ozdravíme a zregenerujeme tělo. Samozřejmě, dáme prostor i duši, emočnímu tělu a mysli. A na závěr se uzemníme, abyste si nikde "nepovlávali".

RYCHLOVKA - MALÉ SETKÁNÍ SE SVĚTLEM - AUDIO - 6 minut

Nahrála jsem i tuto zkrácenou verzi, které říkám „rychlovka“. Je stejně energeticky aktivní a léčivá. Ale jsou situace, kdy po ní sáhnete raději. Když není tolik času, chcete se jenom zharmonizovat, podpořit. Vnímavost máte otevřenou, tak to prostě stačí.

MÉ OSOBNÍ TIPY A DOPORUČENÍ

zkušenost je sice nepřenosná, ale někdy dobrý tip či doporučení je k nezaplacení

ČLENSTVÍ V UZAVŘENÉ SKUPINĚ

zakoupením e-booku máte možnost stát se členem uzavřené skupiny, kde se můžete dělit se svými zkušenostmi své práce a života se Světlem nebo se inspirovat druhými
Meditace s léčivým světlem je pro mě hluboký a mystický zážitek. Přechod do meditace z "bdělého vědomí" pro mě nebyl vždy jednoduchý, někdy se některé mé části podvědomě bránily vstupu světla, ale stačilo se více zaměřit na dech, nechat se jím vést a vše pustit. Působí přesně tou intenzitou, jakou člověk zrovna potřebuje a snese; čistí a otevírá místa bloků, léčí je a zároveň zaplavuje tělo pocitem míru, pokory, soucitu a vděčnosti…za vše. Je to, jako když si dáte nádhernou očistnou sprchu zevnitř.
Lucka Knedlová

Možná vás teď napadají tyto otázky:

Co jsou to ty očistné procesy?

Při práci se Světlem jsou očistné procesy zcela přirozené. Mají různé formy.  Pláč je nejčastější. Díky němu uvolňujete přetlak a emoce, které v sobě máte. Může to být ale třeba i vztek, smutek, pocit viny apod. Může vás začít bolet fyzické tělo. Přicházejí tzv. AHA efekty. To znamená, že vám najednou něco dojde, "secvakne". Mohou se vynořit i stará zranění, bolístky a křivdy. Mohou se vynořit otázky. A hlavně se vynořuje pravda. Ta často bolí nejvíc, ale také nejvíce osvobozuje a posouvá vpřed.  Každý má jiný proces. Jiné reakce. Není třeba se ale ničeho bát. V e-booku najdete jak s tím pracovat, včetně mého vedení.

Co můžu čekat, na co se mám připravit?

Není se moc na co připravit. Ve chvíli, kdy se rozhodnete, že chcete něco změnit a začnete aktivně pracovat, tak se věci dají do pohybu. Někdy můžete cítit při práci se Světlem nádherné pocity naplnění, lásky a úlevy. Někdy přicházejí ty očistné procesy, které už tak příjemné nejsou, ale když se jim nebráníme, dosti je urychlíme nebo odlehčíme. JSTE PŘI TOM STÁLE PŘI VĚDOMÍ a práci můžete kdykoli ukončit. 

Záleží také na tom, jaké máte téma - svůj záměr, který chcete nějakým způsobem zpracovat, uchopit, změnit, uzdravit apod. Určitě budou jiné vjemy při celkové harmonizaci a jiné vjemy při léčení "bolestí duše -srdce".

Jak dlouho to léčení trvá?

Samotná práce se Světlem, tak jak vás vedu, má dvě alternativy.  Velké setkání se Světlem, které je přibližně na 1, 5 hodiny.  Pak druhá verze, která je na 20 minut. Jakou verzi si zvolíte, to už záleží na vašem aktuálním pocitu a potřebách.

Léčení a vnitřní změna je už hodně individuální. Záleží, co řešíme. Někdy přichází změna hned. U větších a životní témat je cesta delší. Je třeba sladit uvědomění s pochopením. Často i odpuštěním. A také změnou, kterou uděláme fyzicky tj. nějakým činem. A tady hraje roli naše ochota a připravenost. V praxi to samozřejmě neznamená, že na sobě musíte makat každý den do padnutí. Ale někdy je období, kdy jsme v práci se Světlem aktivnější. Někdy je také důležité nechat chvíli věci plynout. Dozrát. A pak si zase navázat. Někdy děláme velké kroky, někdy malé krůčky. To je v pořádku. A je přirozené, že některá témata jdou s námi po delší čas. Tedy i roky.

Co když nevěřím v Boha?

V Boha věřit nemusíte. Pokud věříte v život nebo mu alespoň chcete dát šanci, bohatě to stačí. Nejvyšší Světlo si neklade žádné podmínky, natož víru v Boha, aby vám pomáhalo. Stačí, když ho pozvete a otevřete se mu.

Samozřejmě se může stát, že máte nevyřešený vztah s Bohem z minulosti.  Z něčeho ho viníte nebo mu už nevěříte. Odvrátili jste se od něj. To se nese z minulosti, včetně minulých životů.  S tím, co se nám v životě odehrálo, prostě jste ho začali z něčeho vinit. Svou roli zde sehrála i církev, kde máme často rovnítko. I to je součástí e-booku jako bonus, kde se na to zaměřuji.

Světlo – Bůh není církev. Světlo – Bůh je život. 

Co když mi to nebude fungovat. Co když nic neucítím?

Zbytečná obava. Každý je na jiné startovní čáře. Každý máme jinou citlivost. Často je to spíše otázka, jak často aktivně pracujeme. Tedy spíše tréninku než vaší ne-schopnosti. Někdo vidí barvy. Někdo je více vizuální typ. Někomu to chodí spíše přes myšlenky, slova, psaný text. Někdy je vám po léčení prostě jenom fajn. Cítíte, že z vás něco opadlo. Tady neexistuje dobře nebo špatně. Prostě je třeba jenom pokračovat a dát tomu čas. Dle svého tempa. A pak je skvělé, že máte tento e-book Život se Světlem pro sebe stále k dispozici.

tento e-book

 

Život se Světlem

 

je kurz - seminář - meditace - léčení i terapie v jednom

Jsou to roky učení a zkušeností, kterými jsem prošla jako šamanka, i ve svém soukromém životě. Roky, které mě vedly a směřovaly sem - k vedení a učení vědomé práce s Nejvyšším Světlem. K vytvoření tohoto e-booku, abyste se to mohli učit také. Roky to nebyly lehké, ale díky nim a práci se Světlem jsem obrátila sebe i svůj život doslova naruby.  

A to má cenu. Tu vnitřní, která je neocenitelná. A tu, díky které se můžete učit i vy. A znovu se cítit dobře a jít životem s úsměvem nejenom na tváři, ale i  v srdci. 

Jak jsem psala hned v úvodu této stránky. Setkání se Světlem vám může klidně nahradit i víkendový seminář. Tak jsem stanovila i cenu. A z praxe vím, že jich nakonec bude mnohem víc.  Více seminářů a kurzů, kam už nebudete potřebovat nebo chtít chodit. Ve finále tak ušetříte nezanedbatelnou částku. A také hodně času. Obojí si můžete užít pro vaše jiné životní radosti.


CENA E-BOOKU: 2 490 Kč

 

Často než k něčemu dojdete, je třeba chvilku zrát. Jak já říkám, nechat se chvíli odmáčet. Jako když máte připálený hrnec. Nalejete tam vodu s octem a necháte ho chvíli stát a zkoušíte, zda to už půjde.

Práce se Světlem je pokaždé jiná. Někdy máte vjemy, odpovědi, řešení hned. Někdy je třeba dát tomu čas a stále aktivně pracovat.

Ale vždy máte svobodnou vůli a je jen na vás, zda uděláte další krok.

A tak máte 30 dní na to, abyste si ten čas dopřáli. A pokud zjistíte, že to není vaše cesta, nebo že vám to nic nedalo, prostě to není váš šálek kávy, vrátím vám peníze zpět. 

BONUSY A DÁRKY

Vybrala a připravila jsem speciálně bonusy a dárky, které skvěle doplňují tento e-book "Život se Světlem", aby vás ještě více podpořili na vaší cestě. Bonusy a dárky, které vám ještě více otevřou oči, srdce i mysl v celkové hodnotě 1 500 Kč.

Bonus 1

Někdy se stane, že máme nevyřešený vztah s Bohem. Přestali jsme mu věřit. Dáváme mu něco za vinu. Odvrátili jsme se od něj. Je to spojeno s něčím, co se nám v životě odehrálo. Něco velmi bolestného. Ve jménu Boha, náboženství a církve se napáchalo opravdu hodně hrůz.

Bohužel to jsou lidé, kdo toto páchají. My to s tím ale máme spojeno. Často už nevědomě, ale o to více můžeme mít k Bohu výhrady a bránit se tak zbytečně léčivé energii Nejvyššího Světla.

Světlo – Bůh není církev. Světlo – Bůh je život.

AUDIO nahrávka - šamanská práce Jane H.  na téma: Odvrácení se od Světla - Boha 


Bonus 2

e-Book "Otázky"

Správně položená otázka je bingo. Ťuknutí na hřebíček. Pomáhá nám uvědomit si souvislosti. Někdy příčiny. Jindy řešení.

otázky = koučink

V tomto e-booku vám ukážu, jak si klást otázky a být sám sobě koučem.

Naučte si klást otázky, nebojte se na ně odpovědět a otevře se vám svět pravdy! A to je vždy velký posun vpřed.


Bonus 3 

mini-ebook    "Dopis někomu, něčemu"

Proč ho psát?

 • může vám pomoci sdělit druhému,co potřebujete, když to nejde osobně
 • může vám pomoci si srovnat a přerovnat - myšlenky, emoce a různé jiné "záležitosti" v sobě i v životě
 • můžete udělat radost druhému

Co přineslo Světlo těm, co už to zkusili...

Při technice se světlem jsem cítila postupné naplnění energií, vizualizace světla a jeho pohyb tělem i do nejzazších částí těla byl moc příjemný, ale účastníci by se měli připravit na delší sezení, možnost mírného fyzického nepohodlí. Odpovědi na vznesené otázky vyvstaly jasně, až mě to překvapilo:).
Iva Kalistová
MEDITACE S NEJVYŠŠÍM SVĚTLEM: Tato meditace pro mě byla opravdu jedinečným zážitkem. Pocit, že když se odevzdám, nemusím se chvíli "lopotit" sama, ale je zde něco vyššího, co mě miluje a chce mi pomáhat. Ač trvala cca 1,5 hodiny, přišlo mi to jako by čas zmizel a bylo to tak 20 minut 🙂
Jana Šedová
V průběhu meditace jsem v různých částech těla cítila teplo a energii rozličné intenzity. Jinými částmi jen světlo prostoupilo. Pořád však velmi laskavě prosvěcovalo mé tělo láskou. Z meditace jsem odcházela lehčí, čistší a svobodnější; s pocitem lásky nejen ke svému tělu ale i ke svému Já, ke světu. Svět se mi proměnil v laskavější místo.
Jitka Bočkayová
Na meditace - léčení Světlem chodím vždy, když se necítím dobře. Při sezeni, pod zkušeným vedením, se postupně ladí všechny úrovně těla. Ze sezení odcházím vždy posilněná a psychicky vyrovnaná. Vážím si toho, ze se můžu léčení zúčastňovat.
Marie Petrů

Doposud jsem pořádala pouze živá setkání. Ta byla omezena místem a množstvím účastníků. Nyní se vše mění.

Ať se právě nacházíte kdekoli a v životě se vám děje cokoli... jedním kliknutím si můžete koupit tento e-book a vydat se na svou cestu. Cestu s "Životem se Světlem".

Už na to nejste sami!

 

Možná máte otázky. Potřebujete upřesnit něco, co vás zajímá. Napište mi. Jsem tu pro vás:  jane@janeh.com

Mějte krásný den s úsměvem na tváři:-)

 JSEM  LÁSKA - SVĚTLO - ŽIVOT - PRAVDA