Život se Světlem

 

"Vždy, když mi bylo v životě nejhůř, šla jsem ke zdroji, ke Světlu a do sebe. Tam jsem našla odpovědi. Tam jsem našla řešení mé situace a směr mé cesty. I když to často popíralo logiku moji i chápání druhých. Bylo to něco, na co jsem se mohla vžycky spolehnout."

Chcete tohle? 

je mi dobře a žiju život, který mě baví

Ale nacházíte se spíše tady?

pořád něco v životě řešíte, plácáte se v tom, nebo to nefunguje?

Stres, frustrace, plná hlava neustálých myšlenek a starostí. Pořád děláte něco pro druhé a vy jste na vedlejší koleji. STRACH. Pochybnosti. Obavy. Od výplaty k výplatě. Nevěříte si. Chcete něco změnit, ale nejde to.  Spíše přežíváte než žijete. Stagnace a vyčerpání. Bolí vás tělo. Máte potíže s trávením. Máte zlomené srdce. Život vás nebaví?

Chodíte ze semináře na seminář a pořád nic?

Kde je ten zádrhel? Co tomu ještě chybí?  

"Také to znám, ale řešení jsem už našla."

Věřte mi, znám ty dny, kdy se zdá, že život přestává plynout. Dny, kdy radost vystřídá smutek, žal a bol. Užívání si života, vystřídá bolest srdce tak zdrcující, že máte pocit, že vám fyzicky opravdu pukne. Ze dne na den, z minuty na minutu. Dny, které jsou plné smutku, beznaděje, zoufalství a zmaru.  Ale také ztráty víry, důvěry v sebe, v život. Když se ještě "hrabete z jednoho" a už přichází hned druhé a další a další. Váš život se bourá, jak domeček z karet. Srdce bolí, mozek se nastavuje do režimu "přežití" a fyzické tělo běží setrvačností. A ještě k tomu máte pocit, že jste na všechno sami. 

Na své ozdravné cestě jsem se naučila pracovat  s medicínou, ke které máme přístup úplně všichni, bez rozdílu věku, pohlaví, místa, kde žijeme a kde se právě nacházíme.  V jakoukoli denní hodinu. 

S medicínou, která pracuje pro nás. Podporuje a ozdravuje naší vnitřní moudrost, naší mysl, duši i fyzické tělo. Vede nás  k sobě, do pravdy a konání..., přesně tak, jak potřebujeme a na co jsme připraveni. 

Stačí jí otevřít a naučit se s ní pracovat. 

A to je skvělé, ne?!

Ráda to naučím nyní i vás.  Není to žádné tajemství.

 

Život se Světlem

pro ozdravení vás i vašeho života

 

naučte se "opravit" sami sebe. 60-80% zvládnete sami za pomoci uzdravujícího Světla a vaší vědomé práci

Dejte prostor své duši - poznejte svou mysl - ozdravte své fyzické tělo. 

Vylaďte svůj vnitřní kompas. Napněte plachty a vyplujte. Do života, kde udáváte směr. Kde je vám zase dobře a nezaleknete se bouřek.

 


Jako šamanka se Světlem pracuji pro vás. Jako člověk se Světlem pracuji pro sebe.

V soukromém životě mě to dovedlo od zlomené ženy a toho, kdo se nechává vést k aktivnímu Tvůrci svého života. S ochotou se učit a nebát se projít pády i úspěchem.

V šamanské práci mě to dovedlo k tomu, že jsem pro vás průvodcem těchto léčivých setkání se Světlem:

Nejlépe to vše pochopíte z mé vlastní zkušenosti, z mého života se Světlem a k čemu jsem si došla.

Když se z učení stane prosperita

Otevřené vnímání a zvýšenou citlivost mám už od dětství. Tak nějak mi byly „věci nadpřirozené“ zcela přirozené, ale také jsem jim nepřikládala větší důraz či pozornost. Postupně jsem si začala uvědomovat, že je to trochu jinak. A přes životní peripetie jsem se začala dostávat k vědomému žití a vědomé práci.

Když jsem byla v životní fázi, kdy se mi všechno zhroutilo a pak jsem se zhroutila i já, nastoupila jsem svojí šamanskou cestu. Spolupracovala jsem s různými průvodci z vyšších úrovní i Matky Země a samozřejmě s Nejvyšším Světlem. To pro mne bylo něco naprosto automatického, oslovovat Světlo - Boha. A fungovalo to skvěle při práci sama na sobě, tak i s klienty. Po čase přišlo období, kdy jsem cítila, že potřebuji jít ještě dále.

A když jste připraveni, přijdou i možnosti.

Najednou se mi diář neplnil klienty, žádnou akcí, žádnou zábavou. Cítila jsem, že něco přijde, ale nevěděla jsem co. Tak to běželo několik dní, až jsem přišla domů a vypadla na mne kniha, kterou jsem si koupila před třemi roky na přednášce Henriho Monforota o pránické stravě. Tenkrát jsem trénovala na půl maraton. Na přednášku jsem přišla po tréninku, hladová a přesto, že mne téma zajímalo a opět mi to přišlo jako naprosto přirozená informace, tak v tu chvíli jsem se těšila jenom na to, až se najím. Knihu jsem koupila a fofrovala domů.

Doma jsem do knihy nahlédla, přečetla určité pasáže a odložila jí s pocitem, že její čas ještě přijde. Přišel.

Najednou na mne kniha vypadla. Já jí přečetla jedním dechem během jediného dne. K tomu mě navedl i obraz, který jsem předtím namalovala. Je to energeticky aktivní obraz Hojnost, kde jsou dva kruhy a uvnitř je  trychtýř žluté barvy a tam mi stále chodilo, že potřebuji ještě větší spojení, propojení s Bohem, se Světlem. Doslova se přežrat:-)

Po přečtení knihy mi bylo jasné, že to je to ono. A přesto, že má angličtina je na základní domluvu a francouzština naprosto mimo, jsem napsala na mailovou adresu z knihy, že mám zájem o pránický proces. Henry mi odpověděl, domluvili jsme se na termínu a bylo to tady.

Měla jsem pocit, že se vracím ke zdroji, že se vracím „domů“. Mé srdce zalil hřejivý pocit. Má duše se tetelila blahem.

21denním procesem jsem prošla. Přestože původní záměr bylo přejít na pránu, nakonec se ukázalo, že cesta je cíl. Očistilo se mi fyzické tělo, emoční tělo i mysl. A duše byla spokojená.

Ale hlavně jsem se naučila pracovat sama se sebou a s Nejvyšší energií – udravující, očistnou a podporující. Energií tak silnou, že vám plně nahradí fyzickou stravu u některých lidí i pití a máte spousty energie. Spíte dvě hodiny denně. Pro mne to byl absolutně návrat ke Zdroji. 

K jídlu jsem se nakonec vrátila, protože jsem si uvědomila, že nešlo tak ani o pránickou stravu jako o ten proces učení a propojení a sladění mého fyzického těla – duše i mysli pomocí Nejvyššího Světla. Vzájemná harmonie a spolupráce. 

Někdy, když pracujeme pouze duchovně a zanedbáváme mysl či fyzické tělo, vzniká disharmonie. To pro šamanskou práci vůbec nevadilo, ale pro můj lidský život to už v pořádku nebylo. Mé fyzické tělo doslova vlálo někde daleko za duší.

Někdo je zase příliš logický typ a nevěnuje pozornost své duši. I tady bývá často nerovnováha.

Tímto procesem jsem ozdravila mé tělo energeticky. A naopak jsem začala spát déle. Dále mi přišlo, že mám vynechat lepek ze stravy a vyčistit tlusté střevo.

Tyto informace, které přicházejí, jsou důležité.  Absolvovala jsem hydrocolon a ukázalo se, že mám ve střevech plísně. Na dva roky jsem vynechala lepek a bylo mi moc dobře. Upravilo se mi trávení a zbavila jsem se nadbytečných kilogramů. Je dobré těmto informacím, které chodí při procesu naslouchat a pak je poslouchat. Proč?  Více najdete zde.

Tímto procesem jsem se krásně dorovnala a uvědomila si „na vlastní kůži“ všechny tyto souvislosti.

A dle potřeby používám i nadále.

Opravdu to není žádné ulítávání mimo realitu! Naopak, čím více jste propojení "nahoru", tím více se i uzemňujete.

Je to o vědomé práci a také o výsledcích.

Práci, která je o změně, o samostatnosti a o odpovědnosti k sobě i za svůj život.

Zároveň jsem si uvědomila sílu a jednoduchost tohoto učení. Ne, že by to při procesu byla procházka růžovým sadem. Ale spíše to, že přístup k této medicíně máme úplně všichni bez rozdílu věku, pohlaví, místa, kde žijeme, povolání, které vykonáváme. V jakoukoli denní hodinu.

Vlastně jsme s tímto zdrojem - Bohem spojení neustále, jenom si to ani neuvědomujeme nebo máme tu citlivost utlumenou. Odvrátili jsme se od něj. Přestali jsme mu věřit, tím co se nám v životě stalo.

Co je to Nejvyšší Světlo? A jak ho vnímám já.

Je to energie, která nás přesahuje. Která je součástí všeho na Zemi i Vesmíru.

Zdroj, ze kterého vycházíme jako duše na Zem a kam se zase později vracíme.

Já ho vidím a vnímám jako světlo, které má nejčastěji bílou, žlutou, žluto-bílou zářivou barvu. Proto se mi líbí i toto oslovení "Nejvyšší Světlo".

Nevadí mi ani oslovení Bůh. Ale s tím, může každému naskočit jiná asociace, která může být pozitivní i negativní. Záleží, s čím máme toto slovo spojeno. Zde to vůbec není myšleno v církevním pojetí či slepé víře v Boha, ani „esoterického ulítávání mimo realitu“, ale v souvislosti s životní energií, která je součástí celého Vesmíru, v každé buňce rostlin, zvířat i nás lidí. Všeho na planetě Zemi.

Božství.

O čem je život se Světlem

O Světle a přirozené moudrosti v nás. O návratu k sobě a do sebe. O přeskládání svých rozházených dílků, o výměně iluze za pravdu. O přesvědčeních a programech, které jsme si nastavili, a které nám již neslouží. O obranách a strachu.  Ale i lásce v nás, posílení své vnitřní síly a tvoření hojnosti. O sebeuzdravení.  O změně. 

Prostě o nás. A žití v každodennosti.

Je to energie, která uzdravuje, čistí, harmonizuje, ozdravuje, podporuje, vyživuje, energetizuje, aktivuje nebo naopak zklidňuje. Vede vás, přesně tak, jak potřebujete. Přesně v souladu s vaším nejvyšším blahem. Ať už potřebujete uzdravit či podpořit fyzické tělo, psychiku nebo vaší mysl. Ale také váš duchovní růst, nápady, inspiraci a realizaci ve hmotě. Tuto medicínu můžete mít stále při sobě.

Neudělá ale nic za vás!

S touto medicínou vstupujete do sebe a do své vnitřní krajiny. Učíte se poznávat sami sebe. Objevujete, co je ve vás - plusy i mínusy. Je vám podporou, průvodcem i učitelem. Podle vašeho tempa. Formou, které rozumíte.

A to je na ní to nejlepší.

Aby vám byla ku prospěchu. Je třeba se jí naučit používat a pracovat s ní. Vede vás, abyste se přestali bát sami sebe a naučili se pracovat  samostatně a...Vědomě!

Práce se Světlem je pokaždé jiná. Někdy máte vjemy, odpovědi, řešení hned. Někdy je třeba dát tomu čas a stále aktivně pracovat.

Někdy pracujete se záměrem, který chcete podpořit. Někdy potřebujete dobít energii nebo zrelaxovat. Někdy se potřebujete nechat vést. 

Ale vždy máte svobodnou vůli a je jen na vás, zda uděláte další krok.

Jak tuto medicínu užívám já

Sama s touto medicínou pracuji každý den. Vědomě se spojuji a propojuji. Když je mi dobře a je to tzv. běžný stav je to taková pětiminutovka, abychom se ráno pozdravili a otevřela jsem se novému dni. Při tom posílám toto Světlo a lásku všem. To je už takový můj malý rituálek.

Jsou ale dny a situace, kdy potřebuji se Světlem pracovat více. Jsem unavená. Nahromadí se spousty vjemů a jsem zmatená. Přichází situace, která se mi nelíbí. Nějaké bolestné události, stres, nemoc anebo při nějaké životní změně, transformaci apod. Tam pak pracuji pěkně krok po kroku a Světlem se nechám naplňovat, harmonizovat, vyživovat na fyzickém těle, emočním, mentálním i duchovním těle - Duši.

Také toto "ladění" praktikuji několik dní za sebou. Tak, jak cítím, že to potřebuji a jak mě to vede.

Sama jsem si udělala již 3x 21denní transformační proces, kdy jsem po celou dobu pracovala s Nejvyšším Světlem. A posun je opravdu neuvěřitelný. 

Při těchto mých dlouhých procesech jsem si uvědomila a ocenila, jak koncentrovaná a hluboká je to medicína a práce na sobě. Ať už pracujete se svým záměrem nebo necháte vše jít dle vašich „vyšších priorit“.

Chci více info o 21denních procesech.

Ano, chci se naučit pracovat se Světlem a opravit sebe i svůj život

 JSEM  LÁSKA - SVĚTLO - ŽIVOT - PRAVDA