Má šamanská práce

Šamanismus není nic tajemného

Jako šamanka využívám různé medicíny. Vstupuji do různých světů. Pohybuji se v různých časech a spolupracuji s různými průvodci. Vidím a vnímám energie. Ruším prokletí. Pomáhám uvolňovat karmické zátěže a tresty, které jsme si  sami nandali. Pracuji v rodových liniích. Jsem žena vizí.

Šamanská práce pro někoho možná zní exoticky. Pro jiného je zahalena spoustou tajemstvím či představ mužů a žen skotačících okolo ohně. Šamanismus, jako léčitelství, podporuje zdraví fyzického těla, duše i mysli. Pracuje s vědomou i podvědomou rovinou.  K tomu využívá energie nejvyšší – světelný Zdroj a Matky Země. Také každý šaman se učí a specializuje na něco jiného. Prochází jinou školou a zkouškami.  Někdo pracuje s bylinami a zaměřuje se na konkrétní nemoci. Jiný je mistrem zvuku, kterým léčí jako např. zpěv, buben apod. Vše, co je už známo po stovky let:-)

"Já se specializuji na uzdravování Nejvyšším Světlem - boží léčivou sílu a energii, se kterou pracuji. Pomáhám i ostatním, aby se na tento zdroj také napojili, a učím je s ním pracovat. Pro zdraví fyzického těla, duševní i psychickou pohodu."

 

Šamanská práce v mém podání je různorodá a také využívám různé medicíny a techniky. Samozřejmě mi pomáhají i jiní průvodci ze Světelné úrovně (např. andělé a archandělé, přichází i náboženské bytosti - Ježíš či Marie Matka a Nejvyšší Světlo). Spolupracuji se zástupci zvířat a rostlin. Pracuji s léčivými krystaly a kameny. Nedílnou součástí je i práce se živly – oheň, voda, vzduch a země. Mám ráda i „západní novodobé techniky“ a tak vše různě propojuji s konstelacemi, koučinkem, intuitivní kresbou či malbou a meditacemi.

Bez šamanského bubnu to nejde!

Velikým pomocníkem a průvodcem je i můj šamanský buben, který jsem si sama vyráběla. Čekala jsem dlouho, než jsem byla připravena a dostala jsem svolení k jeho výrobě.  Čekání se vyplatilo.  Záměr bubnu, takový „rodný list“ a tedy i celá energie, kterou buben nese, je spojena s celou lidskou etapou života na Zemi. Od sestupu duše na Zem až po její odchod. O mužské i ženské síle a mužském i ženském principu v nás. Tedy naší vnitřní síle. O lásce. O vztazích. O Světle v nás.

A tak někdy jenom bubnuji a vše se dává do pohybu...

Vyzkoušet to můžete hned!

Sedněte si pohodlně, vydechněte, uvolněte se a nechte se vést mým šamanským bubnem...pro otevřené srdce, otevřenou mysl.  Je jenom tady a teď.

PRO KVALITNÍ POSLECH ZAPOJTE POŘÁDNÉ REPRÁKY NEBO NASAĎTE SLUCHÁTKA.  JE TO OPRAVDU VELKÝ ROZDÍL.

A pusťe play   ⇒

Toto vše dohromady dává příjemný mix, kdy volím dle potřeb jednotlivce či skupiny nejvhodnější formu a intenzitu pro podporu ozdravného procesu či posílení a zvědomení toho, čeho je potřeba.

Stres je v poslední době největší nepřítel a tak je třeba, abychom se uměli během krátké chvíle dostat do klidu a pohody. Klidné mysli. Pak jsme schopni vidět řešení a nové možnosti ve svém životě. Někdy potřebujeme rozlousknout ten pomyslný oříšek, kdy potřebujeme něčí vedení a podporu. Vždy ale platí a je třeba, abychom se přestali bát sami sebe a naučili  se „pracovat“ sami a sami se sebou.

A o tom je:

Život se Světlem

a další semináře a setkání, které jsem pro vás připravila...

S Jane jsem se poprvé setkala před lety, kdy jsem hledala nové možnosti rozvoje na své cestě a objevila jsem seminář - čakrové čtvrtky. Nevěděla jsem přesně, co mě čeká, ale cítila jsem, že to je TO ono. Intuitivní malování, práce s Živly a čakrami, meditace, vykuřování nejen bílou šalvějí. To byl pro mě úplně jiný svět. Přímo jsem hltala vše nové, co přicházelo. Vykuřování pro mě zůstalo láskou dodnes. Byl to můj první, ale ne poslední seminář. Když jsem v průběhu let cítila, že by bylo potřeba se zase trochu ukotvit, zklidnit a posunout se, vždy pro mě nějaké to správné setkání s Jane přišlo. Důležité pro mě bylo, že jsem zde cítila bezpečí, lásku, podporu a přineslo mi to mnoho dobrého do života. Je to čas, který jsem si dovolila dopřát sama sobě. I když to bylo často náročné, tak pocit, že je člověk zase o kousek dál (vlastně blíž ke své Duši, Srdci), je k nezaplacení. Od prvního setkání s Jane uplynulo hodně času, ale je stále součástí mého života. Děkuji Ti, Jane, za Tvé láskyplné vedení a krásná setkání, která mě obohacují. 🙂
Tereza Foersterová
Seminář propojený s intuitivní kresbou u Jane jsme si velmi užila. Je to výborná relaxace, při které je skutečně potřeba být "tady a teď" a nemyslet na nic jiného. Seminář mi otevřel prostor pro lepší vnímání pocitů a energií, které mě provázejí každý den. Díky malbě a barvám jsem je začala nejen lépe vnímat, ale také je lépe zpracovávat. Snažím se teď věnovat větší pozornost i své intuici a řídit se jí.
Petra Hubálková
...mě se tedy moc líbila práce se živly, ty jsem cítila hodně. Překvapilo mě s jakou silou mě to zasáhlo a moc ráda bych si je zopakovala:) i třeba ten let orla bych ráda zkusila...
Iva Kallistová

 

Aktuální harmonizační a ozdravná setkání

šamanská práce, konstelace, meditace a obřady, intuitvní kresba a malba...vše propojuji  pro vaší podporu a ozdravení.

Setkání pro muže a ženy.

...zkušenosti druhých

...popravdě vůbec nevím, jak začít, co napsat... 🙂 S Jane jsem se seznámila před lety, v době, kdy mě vše, co se v mém životě dělo, dovedlo k tomu, že jsem si uvědomila, že potřebuju, musím a už opravdu chci vypnout/ztlumit mozek, rozkřičený rozum a příliš hlasité a vůlí (a silou) nezastavitelné myšlenky... Zase začít žít, volně dýchat, vytvářet a tvořit, učit se něco, co by mě mohlo bavit.. V tu chvíli na mě na internetu vyskočila Jane 🙂 Hned, jak jsem vešla k Jane do ateliéru, jsem věděla, že jsem správně. Už při kurzu kreslení se daly "věci" do pohybu, postupně jsem absolvovala více léčivý a šamanský kurz kreslení s pomocí 4 živlů, úplňková setkání s Duchem Orla.. Pomalu jsem se více uvolňovala, hlava přestala být mým šéfem, o slovo se více hlásilo cosi vevnitř mě, hrudi - srdce, duše.. Nu.., ale jak to bývá, sem tam nějaká překážka, kotrmelec, strach, nedůvěra v sebe a ejhle, rozum zas začal kralovat.. K tomu rok 2020 a už jsem seděla u Jane na léčivém setkání s Nejvyšším Světlem, aniž bych věděla, jak se to stalo, že tam sedím. Rozum mi říkal, že jsem trubka, co čekám, že se stane, však je to celý hloupost, ale JÁ jsem věděla a mlčela.. Proto jsem neposlechla hlavu a neodešla!!! Už vůně šalvěje mě uklidnila. Buben, jeho síla, jeho "pevné obejmutí a pohlcení", umlčel ten zrazující hlas v hlavě a doslova roztančil srdce (ať to zní jakkoliv, je to tak). Ani nedokážu popsat, co se přesně při tomto léčení děje, to si musí každý zažít na vlastní kůži.. Jakmile začala Jane provázet léčením všech úrovní našeho těla, no páni!!! Vidiny, noční nebe a hvězdy, silové zvíře, fyzicky jsem cítila na těle chvění, třes, zimu, vedro..., úlevu - obří úlevu.. Mohla jsem se nadechnout do plna!!!! Klid, krásný klid.. Byla jsem u Jane zatím na 2 setkáních s Nejvyšším Světlem. Obě setkání mi přinesla něco jiného, úplně odlišného, ale v tu chvíli potřebného. Myslím na to všechno, co jsem zažila/viděla/cítila, často. Mám i poznámky, které jsem si ihned zapsala, kdybych náhodou pozapomněla.. Stále mi to dost dává, a když vím = cítím, že je ta chvíle, zastavím se, nadechnu, řeknu si v duchu to své "povídání", co jsem si odnesla ze Setkání.. Určitě jsem nebyla naposledy a všem toto léčivé setkání ze srdce doporučuji! Když zavřu oči, Světlo se objeví. Š.
Šárka Roubalová
Milá Jane, procesy s Tebou a bubnem jsou "fuška". Když se mám soustředit - lítaj mi myšlenky, když mám procítit - buší mi srdce, když si něco uvědomím - přijdou kašel, pláč nebo bolesti různých částí těla ( a to to mám ještě všechno přijímat ! ). A pak se po konečném objevení příčiny mého trápení dozvím, že jsem na rozcestí a že je jen na MNĚ, vyberu-li se cestu ZMĚNY nebo "starého pohodlí" ! Zkouším sebrat odvahu a zkusit to jinak...Nějakou dobu jsem jako znovuzrozená ale pak se v života běhu zase něco zašmodrchá a zas vypluje ten emoční chaos. Ale už vím, že i když tím nepropluju hladce, ať přijde, co přijde, NECHÁM TO PROBĚHNOUT a v napojení na Nejvyšší Světlo a Matku Zemi svůj stav PŘIJMU a PUSTÍM. A za to Ti, milá Jane, moc děkuji
Vladí Strnadlová
Znáte pocit duchovně spřízněné duše? Prostě někoho uvidíte, zůstane ve Vašem srdci navždy, a i když ho nevidíte celou věčnost, je tam "zaparkovaný" navěky"? A když přijde ten správný okamžik, tak víte, že zrovna jeho v ten okamžik potřebujete? Tak to mám s Jane. Už ani nevím, kdy jsem poprvé tuhle milou rusovlasou osůbku uviděla poprvé, je to řadu let zpět. Vždy jsem inklinovala k šamanskému bubnování a vlastně jakémukoliv bubnování. V Českém Krumlově na Latránu mě bubny roztančily. Když jsem poprvé uviděla letáček z Centra setkávání s názvem meditace Orla, moje vnitřní já se zaradovalo. Mám úžasné průvodce, vždy mi ve správný okamžik pošlou na léčení někoho, kdo je pro mne v daný okamžik nejvhodnější. Byla jsem nesmírně zvědavá co vlastně mi šamanské bubnování a Jane přinese? Netušila jsem, jak moc pro mne bude osvobozující a léčivé a že to bude právě Jane, ke které zamíří mé kroky, k vyladění mé duši po úmrtí mého milovaného tatínka. Až po čase jsem pochopila, že máme mnoho věcí společných a její léčení je úžasné. Šamanský buben ve mne vždy probouzí různé obrazy, které mi přicházejí pomoci. Ne vždy jim rozumím, ale není důležité mozkem vše uchopit a pochopit, ale prostě jen nechat projít a usadit. Věci se přeskládávají přesně tak, jak potřebují. Mým životem prošlo mnoho lektorů, mnoho metod a mnoho energií. Někteří jen nakrátko, někteří déle a někteří zůstávají v mém životě, protože víte, že tomu člověku naprosto důvěřujete a jeho léčivá práce přinese kýžené ovoce. Jane má moji naprostou důvěru a tu po 25 letech práce na sobě si musí dotyčný zasloužit. Věřím její šamanské práci, jejímu úžasnému bubnu a práci se světlem. Vím, že její konstelace mě vždy posunou dál, protože čím dále a hlouběji jdete, tak se dostáváte do nejhlubších zákoutí a stínů, které leckdy čekají celá staletí na své odhalení a propuštění. Věřte nebo ne, když je člověk připraven, učitel se vždy najde. Jane má pro mě hodnotu nejen jako léčitel, ale i jako člověk a milá laskavá bytost. Nevidím ji často, zato v okamžicích, které jsou pro mě velice cenné a pomáhá mi odstraňovat na mé cestě vpřed kamínky a kameny mých stínů. Děkuji svým průvodcům a světelným bytostem, že mě přivedly k Jane a jejímu léčení.
Helena Šlapanská

Chcete zůstat v kontaktu?

Sledujte můj facebook o "Životě se Světlem a obrazy"