Má šamanská práce

Šamanismus není nic tajemného

Jako šamanka využívám různé medicíny. Vstupuji do různých světů. Pohybuji se v různých časech a spolupracuji s různými průvodci. Vidím a vnímám energie. Ruším prokletí. Pomáhám uvolňovat karmické zátěže a tresty, které jsme si  sami nandali. Pracuji v rodových liniích. Jsem žena vizí.

Šamanská práce pro někoho možná zní exoticky. Pro jiného je zahalena spoustou tajemstvím či představ mužů a žen skotačících okolo ohně. Šamanismus, jako léčitelství, podporuje zdraví fyzického těla, duše i mysli. Pracuje s vědomou i podvědomou rovinou.  K tomu využívá energie nejvyšší – světelný Zdroj a Matky Země. Také každý šaman se učí a specializuje na něco jiného. Prochází jinou školou a zkouškami.  Někdo pracuje s bylinami a zaměřuje se na konkrétní nemoci. Jiný je mistrem zvuku, kterým léčí jako např. zpěv, buben apod. Vše, co je už známo po stovky let:-)

"Já se specializuji na uzdravování Nejvyšším Světlem - boží léčivou sílu a energii, se kterou pracuji. Pomáhám i ostatním, aby se na tento zdroj také napojili, a učím je s ním pracovat. Pro zdraví fyzického těla, duševní i psychickou pohodu."

Šamanská práce v mém podání je různorodá a také využívám různé medicíny a techniky. Samozřejmě mi pomáhají i jiní průvodci ze Světelné úrovně (např. andělé a archandělé, přichází i náboženské bytosti - Ježíš či Marie Matka a Nejvyšší Světlo). Spolupracuji se zástupci zvířat a rostlin. Pracuji s léčivými krystaly a kameny. Nedílnou součástí je i práce se živly – oheň, voda, vzduch a země. Mám ráda i „západní novodobé techniky“ a tak vše různě propojuji s konstelacemi, koučinkem, intuitivní kresbou či malbou a meditacemi.

Bez šamanského bubnu to nejde!

Velikým pomocníkem a průvodcem je i můj šamanský buben, který jsem si sama vyráběla. Čekala jsem dlouho, než jsem byla připravena a dostala jsem svolení k jeho výrobě.  Čekání se vyplatilo.  Záměr bubnu, takový „rodný list“ a tedy i celá energie, kterou buben nese, je spojena s celou lidskou etapou života na Zemi. Od sestupu duše na Zem až po její odchod. O mužské i ženské síle a mužském i ženském principu v nás. Tedy naší vnitřní síle. O lásce. O vztazích. O Světle v nás.

A tak někdy jenom bubnuji a vše se dává do pohybu...

Vyzkoušet to můžete hned!

Sedněte si pohodlně, vydechněte, uvolněte se a nechte se vést mým šamanským bubnem...pro otevřené srdce, otevřenou mysl.  Je jenom tady a teď.

PRO KVALITNÍ POSLECH ZAPOJTE POŘÁDNÉ REPRÁKY NEBO NASAĎTE SLUCHÁTKA.  JE TO OPRAVDU VELKÝ ROZDÍL.

A pusťe play   ⇒

Toto vše dohromady dává příjemný mix, kdy volím dle potřeb jednotlivce či skupiny nejvhodnější formu a intenzitu pro podporu ozdravného procesu či posílení a zvědomení toho, čeho je potřeba.

Stres je v poslední době největší nepřítel a tak je třeba, abychom se uměli během krátké chvíle dostat do klidu a pohody. Klidné mysli. Pak jsme schopni vidět řešení a nové možnosti ve svém životě. Někdy potřebujeme rozlousknout ten pomyslný oříšek, kdy potřebujeme něčí vedení a podporu. Vždy ale platí a je třeba, abychom se přestali bát sami sebe a naučili  se „pracovat“ sami a sami se sebou.

A o tom je:

Život se Světlem

a další semináře a setkání, které jsem pro vás připravila...

Šamanku Jane považuji za svou průvodkyni na mé transformační cestě. Více než 10 let navštěvuji její semináře a léčení a naprosto jí důvěřuji. Začala jsem léčením s intuitivní kresbou, velmi často mi pomohla s aktuálními problémy osobním sezením, kdy pracovala mj. metodou SRT. Nejvíce AHA momentů a často velmi překvapujících zjištění mi přinesly konstelace. Vyhovuje mi práce v menší skupince, kde se člověk může víc otevřít. Je to vždy práce energeticky velmi náročná, ale nic nemůže nahradit ten pocit, kdy po celodenním semináři odcházíte domů sice unavení, ale s nádherným pocitem, kolik práce se opět udělalo, že se člověk zkrátka "pohnul" zase dál - po určité době, kdy se vše usadí, tak je ten energetický posun viditelný i v každodenním životě. DĚKUJI.
Eva Vondrová
Jane je úžasná průvodkyně pro toho, jehož duše volá po práci na sobě. Neslibuje vám zázračné vyléčení ani "modré z nebe", ale jedná vždy na rovinu a v souladu s přáními vaší duše. Na bubnování či konstelacích se vždy sejde ta správná skupinka lidí, kteří si navzájem zazrcadlí, pomůžou a obohatí se. To vše pod vedením Jane, která je upřímná, trpělivá, ale zároveň i rázná, když je potřeba, aby si člověk něco uvědomil 🙂 Její napojení na jemnohmotné úrovni je naprosto jedinečné.
Jana Šedová
mě se tedy moc líbila práce s živly, ty jsem cítila hodně. Překvapilo mě s jakou silou mě to zasáhlo a moc ráda bych si je zopakovala:) i třeba ten let orla bych ráda zkusila...
Iva Kallistová

 

Aktuální harmonizační a ozdravná setkání

šamanská práce, konstelace, meditace a obřady, intuitvní kresba a malba...vše propojuji  pro vaší podporu a ozdravení.

Setkání pro muže a ženy.

...zkušenosti druhých

...popravdě vůbec nevím, jak začít, co napsat... 🙂 S Jane jsem se seznámila před lety, v době, kdy mě vše, co se v mém životě dělo, dovedlo k tomu, že jsem si uvědomila, že potřebuju, musím a už opravdu chci vypnout/ztlumit mozek, rozkřičený rozum a příliš hlasité a vůlí (a silou) nezastavitelné myšlenky... Zase začít žít, volně dýchat, vytvářet a tvořit, učit se něco, co by mě mohlo bavit.. V tu chvíli na mě na internetu vyskočila Jane 🙂 Hned, jak jsem vešla k Jane do ateliéru, jsem věděla, že jsem správně. Už při kurzu kreslení se daly "věci" do pohybu, postupně jsem absolvovala více léčivý a šamanský kurz kreslení s pomocí 4 živlů, úplňková setkání s Duchem Orla.. Pomalu jsem se více uvolňovala, hlava přestala být mým šéfem, o slovo se více hlásilo cosi vevnitř mě, hrudi - srdce, duše.. Nu.., ale jak to bývá, sem tam nějaká překážka, kotrmelec, strach, nedůvěra v sebe a ejhle, rozum zas začal kralovat.. K tomu rok 2020 a už jsem seděla u Jane na léčivém setkání s Nejvyšším Světlem, aniž bych věděla, jak se to stalo, že tam sedím. Rozum mi říkal, že jsem trubka, co čekám, že se stane, však je to celý hloupost, ale JÁ jsem věděla a mlčela.. Proto jsem neposlechla hlavu a neodešla!!! Už vůně šalvěje mě uklidnila. Buben, jeho síla, jeho "pevné obejmutí a pohlcení", umlčel ten zrazující hlas v hlavě a doslova roztančil srdce (ať to zní jakkoliv, je to tak). Ani nedokážu popsat, co se přesně při tomto léčení děje, to si musí každý zažít na vlastní kůži.. Jakmile začala Jane provázet léčením všech úrovní našeho těla, no páni!!! Vidiny, noční nebe a hvězdy, silové zvíře, fyzicky jsem cítila na těle chvění, třes, zimu, vedro..., úlevu - obří úlevu.. Mohla jsem se nadechnout do plna!!!! Klid, krásný klid.. Byla jsem u Jane zatím na 2 setkáních s Nejvyšším Světlem. Obě setkání mi přinesla něco jiného, úplně odlišného, ale v tu chvíli potřebného. Myslím na to všechno, co jsem zažila/viděla/cítila, často. Mám i poznámky, které jsem si ihned zapsala, kdybych náhodou pozapomněla.. Stále mi to dost dává, a když vím = cítím, že je ta chvíle, zastavím se, nadechnu, řeknu si v duchu to své "povídání", co jsem si odnesla ze Setkání.. Určitě jsem nebyla naposledy a všem toto léčivé setkání ze srdce doporučuji! Když zavřu oči, Světlo se objeví. Š.
Šárka Roubalová
Milá Jane, procesy s Tebou a bubnem jsou "fuška". Když se mám soustředit - lítaj mi myšlenky, když mám procítit - buší mi srdce, když si něco uvědomím - přijdou kašel, pláč nebo bolesti různých částí těla ( a to to mám ještě všechno přijímat ! ). A pak se po konečném objevení příčiny mého trápení dozvím, že jsem na rozcestí a že je jen na MNĚ, vyberu-li se cestu ZMĚNY nebo "starého pohodlí" ! Zkouším sebrat odvahu a zkusit to jinak...Nějakou dobu jsem jako znovuzrozená ale pak se v života běhu zase něco zašmodrchá a zas vypluje ten emoční chaos. Ale už vím, že i když tím nepropluju hladce, ať přijde, co přijde, NECHÁM TO PROBĚHNOUT a v napojení na Nejvyšší Světlo a Matku Zemi svůj stav PŘIJMU a PUSTÍM. A za to Ti, milá Jane, moc děkuji
Vladí Strnadlová

Chcete zůstat v kontaktu?

Sledujte můj facebook o "Životě se Světlem a obrazy"