Dárky pro vás
poslouchete, stahujte, používejte je:-) 

MEDITACE NA UVOLNĚNÍ STRESU A NAPĚTÍ

Stres a napětí jsou dnes skoro přirozenou součástí našeho života. Bohužel si to už často ani neuvědomujeme.  Bereme to jako „takový samozřejmý stav“.

Pokud jsme ve velikém tlaku a nestíháme, tak je to jasné. Často jsme ale ve stresu a napětí, aniž si to uvědomujeme.

Anebo to často zaměňujeme za stav „zvládám to či ono, tak je to v pohodě“, ale už přestáváme vnímat, zda jsme u toho také spokojeni. Pokud se jedná o přechodné a krátké období, tak to jistě zvládneme. A je i třeba někdy zatnout zuby. Je třeba ale zbystřit, pokud se jedná o dlouhodobější záležitost ve vašem životě.

Jak poznáte, že jste ve stresu a napětí?

Máte moc myšlenek, které se předbíhají. To znamená, že myslíte na věcí až příliš dopředu a nejste v tady a teď. Vaše tělo je stažené. Máte pocit tlaku na hrudi, stažený žaludek, bolesti zad, ramenou. Nevědomě zrychlujete. Začnete stahovat obočí k sobě a váš obličej přestává mít uvolněné rysy. Nevidíte jiná řešení, jiné možnosti, protože ty vycházejí z klidu.

Pokud se nacházíte dlouhodobě ve stresu a napětí, tak dříve či později přicházejí zdravotní i psychické problémy.

A tak je dobré naučit se vědomě relaxovat a meditovat pro uvolnění toho napětí. A také postupně měnit svůj přístup či situaci.

Šamanské bubnování pro otevřené srdce

Sedněte si pohodlně, vydechněte, uvolněte se a nechte se vést mým šamanským bubnem...pro otevřené srdce, otevřenou mysl.

 Je jenom tady a teď.

PRO KVALITNÍ POSLECH ZAPOJTE POŘÁDNÉ REPRÁKY NEBO NASAĎTE SLUCHÁTKA.  JE TO OPRAVDU VELKÝ ROZDÍL.

a pusťe play   ⇒