Obrazy, které ladí

Ať už věříte či nevěříte věcem mezi „nebem a zemí“, anebo se právě nacházíte někde mezitím, není třeba se nad mými obrazy příliš zamýšlet.

Zastavte se, udělejte si čas pro sebe a nechte vaše oko i nitro, ať vás vede k tomu správnému obrazu pro vás.

Vnímejte, co se ve vás začíná odehrávat – jaký je to pocit, jaká emoce. Možná zprvu nepocítíte nic, možná za chvíli ucítíte teplo, možná příliv energie nebo jen to, že je vám hezky a nevíte proč.

Možná přijde uvolnění, spadne z vás obava a napětí. Budete se cítit lehčeji, radostněji a příjemně vyladěni.

Nebo zjistíte, že vás „jenom“ baví se na ten obraz dívat. Prostě se vám líbí. Nějakým způsobem vás oslovuje, plní vaše nitro.

 

...pak je mi potěšením, že tyto obrazy plní svůj účel…

...a co vám tyto obrazy přináší?

 

Lásku a božství skrze jejich poselství

Tyto malby v sobě pojí krásu, sílu barev a harmonizační účinek.

Jsou energeticky aktivní, a tak mohou ladit právě vás, vaši rodinu, interiér vašeho pokoje, domova, chodby, kanceláře.

 

Energetizující obrazy, které maluji, jsou vždy originál a svým způsobem jde o druh mandaly. Na mnoha z nich najdete kruh, protože právě on je pro mne dokonalým tvarem, v němž je obsaženo vše. A tak na první pohled jednoduchý motiv v sobě skrývá široké spektrum blahodárných energií, v nichž spojuji svůj šamanský um a malířské cítění.

Přesně jak říká úvodní motto: „To, co je hluboké a vysoké, směřuje přímo do hloubky nebo do výšky. Jen to, co má více rozměrů, se může pohybovat v kruzích.“

Záměr, se kterým energetizující obrazy tvořím, a citlivě zvolená kombinace barev pak tvoří dohromady „ladící směs - poselství“ plnou pozitivních vibrací, jejímž úkolem je vás harmonizovat, léčit po těle a hladit na duši.

A co to vlastně je za tu energii?

Na světě existuje mnoho druhů energií a řada z nich je pro nás už samozřejmostí jako např. ta elektrická. I když není vidět, dokázali jsme ji uchopit a využít pro sebe.

U této energie je to stejné. Je to čistá energie Světla, se kterou pracuji jako šamanka při léčeních. Každý si jí nazýváte trochu jinak – bůh, světlo, andělé, vesmír, intuice nebo „to něco nad námi“.

Já ji vnímám jako energii  života – božství, která nás přesahuje a je součástí všech tvorů, rostlin a věcí na zemi, včetně vás.  Je všude přítomná. Také není vidět. Přesto jí můžete vnímat velmi intenzivně i fyzicky přímo ve vás samotných.

Zajímá vás více?

Pak čtěte také o "Životě se Světlem"

Právě s touto energií vědomě pracuji a vkládám ji do těchto obrazů, aby pracovala pro vás. Podporovala vás. Abyste ji mohli objevovat. Nekonečně dlouho a každý po svém.

Jak pracovat s obrazy?

Pracovat s nimi můžete dvojím způsobem.

Vědomě, kdy si obraz prohlížíte, sledujete detaily, sledujete i své reakce anebo u něj i meditujete. 

A nevědomě, kdy si vaše podvědomí samo reguluje přijímání těchto energií. Obrazy jsou ve vašem prostoru a vy jste "v prostoru" obrazů.

Tuto energii absorbujete vizuálně díky vašim očím nebo přes čakrový systém, ale není třeba si z toho dělat hlavu, jsou to naprosto přirozené procesy, které se odehrávají zcela automaticky. Harmonizuje se tak vaše fyzické tělo i psychika. Díky tomu se pak cítíte lépe. Těchto obrazů je možné použít také jako podpůrného prostředku i při léčbě nemocí. 

Obrazy namalované tímto způsobem vyzařují do prostoru nepřetržitě do vzdálenosti 4 až 6 metrů i více.

Záleží na vaší citlivosti, na kolik, kde a jak tyto energie vnímáte. Obrazy „pracují“ na všech úrovních vašich těl, tedy na spirituální, mentální, emoční i fyzické. Jsou harmonizující, očistné a dodávající sílu.

Nebuďte proto překvapeni, když ve vás vyvolají různé reakce, různé pocity - radost, pláč, dojetí, vzpomínky, teplo, zimu, brnění, probudí vaši intuici, anebo také nic. I to je v pořádku.

 

Kam obrazy umístit?

Aby byl vliv energetizujících obrazů maximální, je dobré zvážit jejich umístění. Zvolte takové místo, kde se často či dlouhodobě zdržujete. Pokud jste si vybrali obraz k podpoře vaší aktivity, neumisťujte ho v prostoru, kde spíte. Mohl by narušit váš klidný spánek.

Energetizující obrazy vybírejte intuitivně, srdcem, ten pravý si vás přitáhne sám…

Pokud vás žádný z již namalovaných obrazů neoslovil, ráda vám namaluji váš vlastní, „přísně osobní“.