Objednávka e-booku

ŽIVOT SE  SVĚTLEM

Rozjasněte sebe i svůj život pomocí toho e-booku a Nejvyššího Světla.

 • ANO
  Objednávám si tento e-book Život se Světlem, kde se naučím vědomě pracovat se Světlem i se sebou. Díky tomu mohu ozdravit sebe i svůj život.
 • ANO
  Těším se na 2 audio nahrávky, kde meditativním způsobem budu proveden(a) léčivým setkáním se Světlem.
 • ANO
  Těším se i na další informace, doporučení a zkušenosti šamanky Jane H.
 • ANO
  I bonusy "Proč jsem se odvrátil(a) od Světla" a "Otázky, které je dobré si položit a nutné si na ně odpovědět" a poslední "Dopis někomu, něčemu" v celkové hodnotě 1 500 Kč se mi opravdu hodí.
 • ANO
  Pokud zjistím, že tento e-book není můj šálek kávy a tudíž ho ve svém životě nevyužiji, mohu ho kdykoliv během prvních 30 dnů vrátit a dostanu své peníze zpět.

Počítaj se činy, ne řeči.

Tak do toho, ať máte zase úsměv na tváři i v srdci!

Vedenou meditaci - léčení Nejvyšším světlem, která je nyní mým nejsilnějším zážitkem z oblasti léčení, kterými Jane provází. Těžko popsat tento zážitek slovy. Procházíte kousek po kousku fyzické tělo, orgán po orgánu, pak i těla ostatní. Hodně se oplavovalo z těla emočního. Po tomto léčení jsem pocítila velký příval energie a cítíla se tak nějak celkově "lehčí". Velmi se těším, až bude meditace i k zakoupení. Děkuji. Eva Vondrová
Eva Vondrováučitelka
MEDITACE S NEJVYŠŠÍM SVĚTLEM: Tato meditace pro mě byla opravdu jedinečným zážitkem. Pocit, že když se odevzdám, nemusím se chvíli "lopotit" sama, ale je zde něco vyššího, co mě miluje a chce mi pomáhat. Ač trvala cca 1,5 hodiny, přišlo mi to jako by čas zmizel a bylo to tak 20 minut 🙂
Jana Šedová

Potřebujete pomoc?

Napište mi na jane@janeh.com

Ráda vám poradím.