Cyklus 5ti setkání

Všichni v životě vlastně řešíme to samé. Jenom v jiných kulisách, v jiném čase a jiném sledu....

Síla ženy a cyklus 5ti setkání na téma

"Z LÁSKY K SOBĚ"

 

Máte své sny, přání a cíle – jenomže se nějak neplní?

Víte, že chcete a potřebujete ZMĚNU – ve vztahu, v práci, celkově v životě?  Cítíte a uvažujete nad tím už delší čas? Víte, že „takto“ už to dál nechcete...už to vlastně ani moc nejde

...jenomže se nějak nemůžete stále pohnout z místa? 

 CO VÁM V TOM BRÁNÍ?

NEMÁTE SÍLU A ENERGII?   

BOJÍTE SE?   

PŘESTÁVÁTE VĚŘIT - SOBĚ I ŽIVOTU?

... nebo je to ještě něco jiného?

...z lásky k sobě zjistěte, kde je ten problém a změňte to!

 

zJe vlastně jedno jaké téma řešíte, ale není jedno, jak to řešíte nebo spíše neřešíte. Protože čím déle ve vašem najetém schématu zůstáváte, tím roste vaše stagnace, frustrace, lenost, snížené sebevědomí a sebedůvěra.  A hlavně vaše neochota "to měnit". Začínáte být přebornice na výmluvy a omluvy.  Falešné naděje, že se to zlepší a „nějak se to změní samo“ nebo oblíbená hra na „až“ (až děti povyrostou, až se finančně trochu srovnáme, až přijde jaro) se vám vkrádají do vašeho myšlení.  Nebo se zbytečně vyčerpáváte dalšími marnými pokusy a zklamáním.

A vaše energie, čas i život vám doslova protéká mezi prsty. Je vám to povědomé?

Přestaňte si lhát do kapsy. A pojďme to společně změnit.

 

JAK?

pomohu vám:

 • najít a odstranit příčiny toho, co vás blokuje
 • uvědomit si a zároveň uvolnit, kde se „zaseklo“ vaše myšlení
 • co opravdu chce vaše srdce – duše
 • vnímat, jak na toto vše reaguje vaše fyzické tělo
  (dobře to znáte na problémech typu – stažený žaludek, tíha na hrudi či ramenou, zadržování vody v těle, menstruační potíže, potíže s váhou či trávením, bolesti hlavy apod.)
 • se vyladit a obnovit vaší vnitřní sílu a energii pro vaše tvoření ve hmotě - V ŽIVOTĚ.
 • znovu nalézt pocit bezpečí, důvěry, radostné tvoření, abyste opět vnímala váš život jako příležitost a hru, kde jste hlavní aktérka a která vás baví hrát.
 • najít odvahu k dalším krokům

...a to vše vede k dalším postupným krokům, k dalším změnám a postupnému

K NAPLNĚNÍ VAŠICH SNŮ, PŘÁNÍ, POTŘEB A SKUTEČNÝCH ZMĚN

 

Ano, bude to vyžadovat vaši ochotu pohlédnout pravdě do očí. Ano, bude to vyžadovat jít tomu naproti. Ano bude potřeba vyjít z vaší komfortní zóny. Ale nejste na to sami! Ve společném kruhu max. 6 žen vás provedu, tím, čím potřebujete.

 

Začátek nového roku vždy vyzývá k tomu, abyste si vyhodnotili ten předešlý a řekli si, co dál. Jaké je to „VAŠE DÁL“? Změňte sebe a nastartujte skutečné změny ve vašem životě. Začátek roku je k tomu více než ideální čas!

O tom všem je cyklus láska k sobě

CHTĚJTE OD ŽIVOTA VÍC!

 

"Cyklus 5ti setkání" 
 

5 vhledů do vašeho života
5 vhledů do vašeho nitra
5 vhledů do různých souvislostí a skutečností,

 

které vám osvětlí, vysvětlí a pomohou ozdravit vámi vybrané téma

 

 

Někdy se stačí jenom rozhodnout. Někdy je třeba se podívat a zjistit, proč se to vůbec děje nebo naopak, neděje.

Na těchto setkáních, která jdou hodně do hloubky, prozkoumáme

 • CO JE PŘÍČINOU VAŠEHO JEDNÁNÍ, CHOVÁNÍ, MYŠLENÍ ČI POSTOJE
 • CO JE VAŠÍ SKUTEČNOU MOTIVACÍ 
  tou pozitivní i negativní

Šamanský svět nezná hranic a omezení a tak vás provedu světem vašeho podvědomí i vědomí. Světem minulosti - včetně té, která přesahute tento život, přítomnosti i budoucnosti.  Světem všech úrovních vašich těl - vaší myslí, emočním tělem, duší i fyzickým tělem. Světem vašich stínů, vlastních pravd, iluzí a strachů, ale i vaším vnitřním světlem, vnitřní silou a potenciálem.

Pomohu vám zvědomit, co je potřeba. Pomohu vás rozložit se na kousíčky, přeskládat, OZDRAVIT a zase dát dohromady. 

+ koučink - konstelační techniky- meditace 

VÝSLEDKEM JE ZMĚNA

ve vás a tím i ve vašem životě

Jane jsem poznala před pár lety, když jsem se velmi trápila, nevěděla jsem kam dál, na vše jsem byla sama a neměla jsem k ničemu motivaci a měla jsem depresivní myšlenky, tenkrát jsem zavolala Jane, že bych k ní chtěla na individuální terapii a ona mi ve všech ohledech pomohla, buben který používá se mnou dělá opravdu divy - tancuji, pláču, dýchám tak rychle a zběsile, že to nejde zastavit a vždy je to jiné, ale všechno se tím dává do pohybu. Její šamanskou práci miluji a chodím k ní na terapie i nadále, vždy to byla ona co mi ukázala, jak se věci opravdu mají a dala mi směr. Proto tuto velkou dámu, která ví co dělá, doporučuji všem, které něco trápí, ať se jí ozvou. Svou práci odvádí úžasně a pokud na sobě nadále pracujete, tak se dostaví i výsledky a posuny, tak jako to cítím sama na sobě. Díky za tebe Jane.
Šárka Toufarová
Jane je úžasná průvodkyně pro toho, jehož duše volá po práci na sobě. Neslibuje vám zázračné vyléčení ani "modré z nebe", ale jedná vždy na rovinu a v souladu s přáními vaší duše. Na bubnování či konstelacích se vždy sejde ta správná skupinka lidí, kteří si navzájem zazrcadlí, pomůžou a obohatí se. To vše pod vedením Jane, která je upřímná, trpělivá, ale zároveň i rázná, když je potřeba, aby si člověk něco uvědomil 🙂 Její napojení na jemnohmotné úrovni je naprosto jedinečné.
Jana Šedová
Šamanku Jane považuji za svou průvodkyni na mé transformační cestě. Více než 10 let navštěvuji její semináře a léčení a naprosto jí důvěřuji. Začala jsem léčením s intuitivní kresbou, velmi často mi pomohla s aktuálními problémy osobním sezením, kdy pracovala mj. metodou SRT. Nejvíce AHA momentů a často velmi překvapujících zjištění mi přinesly konstelace. Vyhovuje mi práce v menší skupince, kde se člověk může víc otevřít. Je to vždy práce energeticky velmi náročná, ale nic nemůže nahradit ten pocit, kdy po celodenním semináři odcházíte domů sice unavení, ale s nádherným pocitem, kolik práce se opět udělalo, že se člověk zkrátka "pohnul" zase dál - po určité době, kdy se vše usadí, tak je ten energetický posun viditelný i v každodenním životě. DĚKUJI.
Eva Vondrová

Když chcete s něčím opravdu pohnout, je třeba projít velkou transformací.

U mne to vyžadovalo překopat vše, na čem jsem do té doby pracovala, co jsem budovala - v soukromém i pracovním životě. Zbořit vystavěné domečky z karet a totálně se odkopat. Vyjít ze svých pravd, nebo-li vytáhnout hlavu ze svého zadku a POSTAVIT NOVÉ, PEVNÉ A ROVNÉ ZÁKLADY. 

Cesta to nebyla jednoduchá, protože jsem si procházela všemi tématy v krátkém čase. Dá se říct, že vlastně najednou.

Díky tomu jsem pochopila, že často jeden chybný dílek - jedna MNOU vytvořená pravda a přesvědčení v minulosti, se promítla do všech oblastí mého života. A ani jsem si nevšimla, že k tomuto mému pokřivenému úhlu pohledu skládám a přizpůsobuji další a další dílky.

...až najednou, mnou křivě postavená zeď už nedržela. Už ji nešlo stavět takto dál. Už na ni nešlo dál nic "napasovat". Vše bylo třeba zbořit, opravit a začít znovu. 

Věřte mi, pořádně jsem si mákla, ale jde to. A ta skutečná pravda byla pro mne napřed velmi bolestná, ale s odstupem času velmi osvobozující. 

Díky tomu jsem odložila i tíhu v podobě několika zklamání, kterou jsem cítila na prsou a mohla se zase pořádně zhluboka nadechnout a začít volně dýchat.

A  jaká je cena, za to

... že vyjdete z bludného kruhu? 

... za to, že se přestanete vysilovat neustálým zkoušením a opakováním stejných chyb a vzorců stále dokola? 

... za to, že v sobě nastartujete tvořivou sílu?

... za to, že si v životě začnete zase hrát a tvořit, nasměrujete se dál?

Že vám vytvořím podmínky k tomu...

...abyste se mohly odkopat i vy. Najít ten svůj chybný dílek či dílky. Propojit souvislosti uvnitř vás s vaším životem, určila jsem

omezený počet max. 6 žen ve skupině

což je příjemně malá uzavřená skupinka pro to, abyste  

 • dostali mé potřebné vedení a podporu
 • s důvěrou se mohly postupně otevřít

 

2,5 hodiny + 5 setkání = změna

KDY A KDE: Místo bude ještě upřesněno - cenrum , ČB (18:00 - 20:30 hod.)

CENA:   3 990 Kč

 

...A JEŠTĚ JEDEN BONUS

Díky mé osobní zkušenosti vznikl i tento dárek pro vás.

Je mi jasné, že i vy můžete mít jednu nit, která se táhne různými tématy. Může vás oslovit více témat najednou či postupně. 

Chcete se přihlásit na dva cykly? Využijte

slevy ve výši

1 000 Kč

(platí do 15.02.2022)

Do objednávky 2. cyklu, který jste si vybrali, napište tento KÓD:  CYKLUS1000

Je to vaše téma?

"Láska k sobě"

27.03. - 01.05.2022 

(Velikonoce vynecháno)

Branišovská 

neděle 18:00 - 20:30 hod.

Máte dotazy?

Pište na e-mail: jane@janeh.com nebo volejte tel. 777 887 168.