21 dní se Světlem

velký transformační proces

"Někdy si potřebujeme opravdu sáhnout hluboko do nitra sebe. Pochopit a přeskládat své vnitřní nastavení. A to je cesta, která chvíli trvá. Je to velká změna, velká transformace, ale také velký posun vpřed."

21 dní se Světlem

21 dní sami se sebou

21 dní, kdy máte mé vedení a poporu

ODVAHA - PRAVDA - ZMĚNA - OZDRAVENÍ

 

Mé 21denní procesy

Sama jsem si udělala 21denní transformační proces již 3x. Po celou dobu jsem pracovala s nejvyšším Světlem poctivě, tak jako to učím vás.

Ten můj první byl v rámci přechodu na pránickou stravu, kdy po celou dobu bylo mé téma jídlo. Ozdravení fyzického těla. Zbavení se závislosti na jídle, která byla pěkně skrytá.  A celková očista těla, kdy mě právě Světlo navedlo na to, že mám pokračovat a vynechat lepek ze stravy.

Při dalším procesu jsem si jako záměr dala celkovou očistu, aktivaci a podporu.

A u třetího procesu jsem cítila, že je čas na změnu v životě. Potřebovala jsem vyjít ze „starého kruhu“, ze kterého se mi moc nechtělo, i když jsem věděla, že už ničemu neslouží. Tak znáte to. Smrádek, ale teplíčko:-)  S tím jsem si dala i naplnění záměru duše a pak se už nechala vést.

To víte, že se to neobejde bez slz. Postupné odhalování těch nepříjemných pravd, před kterými se už nikam neschováte, vyrovnání se se skutečností a její přijetí, apod.

Při těchto mých dlouhých procesech jsem si uvědomila a ocenila, jak koncentrovaná a hluboká je to medicína a práce na sobě. Ať už pracujete se svým záměrem nebo necháte vše jít dle vašich „vyšších priorit“.

A je jedno jestli si svojí práci se Světlem doplníte ještě jinou sebepoznávací technikou nebo naopak, jinou techniku doplníte prací s Nejvyšším Světlem.

PS: Jak je důležité naslouchat a poslouchat informace, které vám běhěm procesu příjdou. 

Časem jsem se k lepku a hlavně k pečivu vrátila. Přestože alergie na lepek nebyla testem potvrzena, trávení se mi zhoršilo a váha opět vzrostla. Prostě to mému tělu neprospívá. Nejde o to, že už nikdy v životě nesmím pečivo. Ale najít tu rovnováhu v množství, co ještě ano a co už ne. A tak je rozdíl, když si občas dám chutný chléb a uspokojím svojí chuť a tím, kdy se denně plácám. 

Někdy v životě příjde čas, kdy potřebujeme čas pro sebe. Potřebujeme vystoupit se zaběhnutého režimu. Kdy se potřebujeme zklidnit, vytvořit odstup a udělat velký krok.

Práce se Světlem je pokaždé jiná. Někdy máte vjemy, odpovědi, řešení hned. Někdy je třeba dát tomu čas a stále aktivně pracovat.

Někdy pracujete se záměrem, který chcete podpořit. Někdy potřebujete dobít energii nebo zrelaxovat. Někdy se potřebujete nechat vést. 

Ale vždy máte svobodnou vůli a je jen na vás, zda uděláte další krok.

Skupinové 21 denní procesy pro vás postupně připravuji. Pokud už nyní máte zájem o individuální vedení tohoto procesu - napiště mi na e-mail: jane@janeh.com

 JSEM  LÁSKA - SVĚTLO - ŽIVOT - PRAVDA