Osobní obrazy

 ...když sami sobě nejste lhostejní

...když vám není lhostejné, v jakém prostředí žijete

 

  • Chcete mít obraz, který podporuje váš potenciál a možnosti?
  • Chcete mít obraz, který objevuje vaše nové "já"?
  • Chcete věnovat více než originální dar vašim blízkým?

Podpořte sebe a svou jedinečnost díky vašemu osobnímu obrazu.

 

V malbách, které nazývám „přísně osobní“, se zrcadlí vaše potřeby, touhy a sny. Cílem je VÁS povzbudit na vaší cestě životem pomocí barev, symbolů a vložených energií.

To mají společné s energetizujícími obrazy

Výsledkem je pak přesně vyvážený obraz, který rezonuje s vaší duší, myslí i tělem.

Stejně jako u energetizujících obrazů i zde spojuji svou šamanskou práci s malbou a vzniká tak jedinečný originál.

"Nechte k sobě promlouvat svoji duši skrze své srdce a intuici a věřte, že prostřednictvím energetických obrazů Jane, dostanete přesně to, co potřebujete."
Helena Šlapanská

...zavolala jsem Jane a poprosila jí o osobní obraz. Oběma nám přišlo stejné téma, jen jinými slovy. Obraz je dnes nedílnou součástí našeho osobního prostoru, který denně harmonizuje a přináší přesně to, co potřebujeme. Když potřebuji načerpat jeho energii, zastavím se před ním, zavřu oči a cítím, jak mne pohlcuje a jeho vibrace mi přinášejí klid, mír a lásku.

Moji kluci byli nadšeni, a přestože mužský ty své emoce tolik nedávají najevo, bylo na nich znát, že je to přesně to, co tam mělo být. 

 

Sleduji na FC každé dílo, které Jane vytvoří a stále mě baví a překvapuje, že přesně vystihuje to, k čemu bylo stvořeno. Cítím stále více a více, jak  energie proudí skrze každý obraz a ovlivňuje nás, ať už je vnímáme či nikoliv. Vidím neviděné a cítím necítěné. Pro velké skeptiky to přirovnávám k elektřině nebo TV signálu :-D. Nevidím, ale funguje.

S pobavením sleduji každou návštěvu, jak se před ním zastaví, dívá se na něj a ptá se: To je zajímavé, co je to? A já s úsměvem na tváři odpovídám: "Kristova bezpodmínečná láska". Je to přesně to, po čem volala moje duše a co harmonizuje náš domov. A víte vy co? Už asi vím, proč k nám tak rádi chodí synovo spolužáci a on mi vždy říká: mami, každému se u nás líbí..... 

Obrazy byly prvním krokem ke zútulnění domova. Náš dům byl i dlouho po tom, co jsme se do něj nastěhovali, velmi strohý a působil neosobně. Výběr originálních obrazů nebyl jednoduchý jen do té doby, než jsem se nechala vtáhnout do "hry kruhů" od Jane.
všechny Bürgerovky

Tuto část své tvorby mám obzvláště ráda. Baví mě vám předávat světlo, krásu a poselství skrze váš osobní obraz. Při jeho malování se na krátký čas stát součástí vaší životní cesty, předat případný vzkaz, který mi pro vás přijde, a být tak dalším kamínkem v mozaice zvané život.

Mějte vždy na paměti, že úkolem každého z nás je prožít život intenzivně, naplnit jej láskou a radostí, projít zkušeností a také se něco naučit. A při tom všem vás mohou vaše „přísně osobní“ obrazy náležitě podpořit.

Pro koho osobní obraz?

Osobní obraz mohu namalovat pro jednotlivce či skupinu lidí tzn. pro manželku, manžela, partnery,  rodiče, sestry, bratry, babičky i dědy, tety, strýce, celou vaší rodinu najednou, přátele i jiné blízké osoby, pro vaše oblíbené kolegy či šéfa, ale také i pro celý kolektiv lidí.

Mohu namalovat obraz i pro speciální místo. Ať už ve vašem domově - ložnice, obývák, jídelní kout apod. nebo kancelář, ordinaci, restauraci, společný prostor vaší firmy apod., kde se upřednostní záměr spojený s aktivitami daného místa nebo podporou vašich firemních aktivit.

...nebo také obojí dohromady.

 

Stačí jenom fotka

Abych pro vás namalovala osobní obraz, potřebuji fotografii - vaši či osob, pro které je obraz určen nebo místa, kde bude obraz umístěn.

 

...a to je skvělé, protože

Obraz můžete nechat namalovat i pro druhé a překvapit je tak opravdu originálním a přitom velmi osobním darem, kterým vyjadřujete, jak moc vám na nich záleží.

A kdy je čas na osobní obraz?

naprosto kdykoli

Osobní obrazy se skvěle hodí při všech důležitých krocích ve vašem životě i v životě druhých  

  • nový začátek, nová životní etapa
  • svatební dar
  • významné jubileum - oslava
  • stěhování do nového bytu či domu
  • zařizování své kanceláře

Věnujte si péči, kterou si můžete dopřávat každý den!

Stačí se jen dívat!

Ceny osobního obrazu se odvíjí na základě velikosti a konkrétního zadání. V případě vašeho zájmu mě kontaktuje na jane@janeh.com

Obraz mám vystavený v ložničce tak, abych když usínám, to byla poslední věc před spánkem, na kterou se dívám a ráno první věc, na kterou pohlédnu, když se probouzím a vstávám. Protože mi připadá, že usínám a vstávám uprostřed světla a slunce, které je k mému životu milostivé a objímající….
Jana Bláhová

...dlouho jsem přemýšlela nad tím, jak napsat pár větiček k obrazu, co jsi mi Jane namalovala. A zjistila jsem, že není vůbec jednoduché napsat svoje pocity tak, aby vystihovaly to, co člověk cítí, když se na něj dívá.

A proč jsem si nechala od Tebe obraz namalovat?

To je poměrně jednoduchá odpověď. Protože mám ráda Tvojí tvorbu, protože mě Tvoje obrazy přitahovaly a poutaly mou pozornost, byly ke mně laskavé a vtahovaly mě do sebe svou pozitivitou a takovou všeobjímající láskou… pozitivitou... světlem.