Osobní obraz,

začátek vašeho nového příběhu

 

příběhy lidí, kteří už mají doma "svůj obraz" 

Proč právě osobní obrazy aneb každý obraz ve vás probouzí příběh...

Někdy je těžké slovem vystihnout, co se ve vás odehrává. To, co je tak nové a přesto známé a zároveň i naprosto přirozené. Tady je pár příběhů - pohledů zpět, které jsou spjaté s obrazem. S něčím, kde to možná ani nečekáte a přesto se to děje. 

Texty jsem nechala v nezměněné podobě, tak, jak jsem je dostala. Fotky také, i když kvalita je horší. Ale to je reálný život 🙂

 

Bezpodmínečná láska. Kdo by jí nechtěl, že? 

Už ani nevím, kdy jsem Jane a její krásné obrazy potkala. Jak už to tak bývá, v ten správný okamžik vždy dostanete to, co potřebujete. A tak to bylo i s Jane. Při jedné z návštěv Centra setkávání jsem vkročila do místnosti a....zarazila se.

Fascinovaně jsem se dívala na obrazy různých velikostí a barev. Při pohledu na každý z nich mnou cosi procházelo, někdy více, někdy méně a zaujalo mne, jak moje vnitřní nastavení rezonuje s obrazem a pak jsem se podívala na jeho název...a bingo !

V průběhu mého putování životem jsem postupně měnila i své království, které sdílím se svými nejbližšími - rodinou. Když nazrál čas, sundala jsem obrázky, které už splnily co měly a zírala na prázdnou stěnu a přemýšlela, co tam dát, aby to nebylo o mně a pro mne, ale aby to sloužilo všem obyvatelům domu. Věděla jsem, že přišel čas oslovit Jane. Znáte ten pocit, že někoho znáte už staletí a "jedete na stejné vlně"? Tak to mám i s Jane a jejími obrazy.

Zavolala jí a poprosila o osobní obraz. Oběma nám přišlo stejné téma, jen jinými slovy. Obraz je dnes nedílnou součástí našeho osobního prostoru, který denně harmonizuje a přináší přesně to, co potřebujeme. Když potřebuji načerpat jeho energii, zastavím se před ním, zavřu oči a cítím, jak mne pohlcuje a jeho vibrace mi přinášejí klid, mír a lásku. Moji kluci byli nadšeni a přestože mužský ty své emoce tolik nedávají najevo, bylo na nich znát, že je to přesně to, co tam mělo být. 

Sleduji na FC každé dílo, které Jane vytvoří a stále mě baví a překvapuje, že přesně vystihuje to, k čemu bylo stvořeno. Cítím stále více a více, jak  energie proudí skrze každý obraz a ovlivňuje nás, ať už je vnímáme či nikoliv. Vidím neviděné a cítím necítěné. Pro velké skeptiky to přirovnávám k elektřině nebo TV signálu :-D. Nevidím, ale funguje ......

S pobavením sleduji každou návštěvu, jak se před ním zastaví, dívá se na něj a ptá se: To je zajímavé, co je to? A já s úsměvem na tváři odpovídám: KRISTOVA BEZPODMÍNEČNÁ LÁSKA. Je to přesně to, po čem volala moje duše a co harmonizuje náš domov. A víte vy co? Už asi vím, proč k nám tak rádi chodí synovo spolužáci a on mi vždy říká: mami, každému se u nás líbí..... 

Nechte k sobě promlouvat svoji duši skrze své srdce a intuici a věřte, že prostřednictvím energetických obrazů Jane dostanete přesně to, co potřebujete. 
Helena Šlapanská

Čistota, jednoduchost,  pořádek, elegance a harmonie

Milá Jane,

posílám ti vyfocené obrazy, které nám zdobí byt. Původně byly rozdělené na víc míst, ale nakonec jsem je všechny sdružila do ložnice, aby v noci mohly působit na nás oba. V jiných místnostech toho moc nestrávíme nebo spíš obecně doma jsme toho času tolik nestrávili, poslední dobou je všechno jinak... 😉

Čistota, jednoduchost, pořádek, elegance a harmonie, tak by se dalo shrnout působení našich tří úlovků od Tebe. Náš domov prodělal postupnou proměnu, která se týkala uspořádání místa k žití, systematický a pozvolný úklid všech místností včetně těch nejmenších šuplíků a zapadlých koutů.

Vymalování celého domu byl jen další přirozený krok a konečně se mi podařilo mého rigidního muže přesvědčit, abychom se nebáli barev, kterými dům vlastnoručně postupně vymaloval. Pořádek vnější se u mě snoubil s úklidem uvnitř mě samé.

Hledám efektivnost, systém, ale napojený na naše fungování, aby soužití naší rodiny bylo domem podpořené a ne abychom my byli otroci společného prostoru. Někdy se to daří lépe, někdy méně.

Obrazy byly prvním krokem ke zútulnění domova. Náš dům byl i dlouho po tom, co jsme se do něj nastěhovali, velmi strohý a působil neosobně.

Výběr originálních obrazů nebyl jednoduchý jen do té doby, než jsem se nechala vtáhnout do hry kruhů od Jane.

Obraz "na míru" byl hotový  ještě před tím, než jsem vůbec zakázku stihla objednat a čekal na nás v podobě jednoduchého obrazu s šedivou, bílou a žlutou barvou. Byl to přesně on. Zapadl do bytu, dostal své místo a postupně k němu přibyly ještě dva další bráškové.

Původně byly obrazy v různých místnostech, ale nakonec jsme je dali do ložnice, kde nám ladí prostor v místě, kde trávíme relativně dost času. Nenápadně a pozvolna se z této místnosti stala oáza. A o to jde, aby domov byl oázou, kam se všichni rádi vracíme.

Ať se ti tvorba dál daří a přeju prima múzu:-)

všechny Bürgerovky

Janinko,

dlouho jsem přemýšlela nad tím, jak napsat pár větiček k obrazu, co jsi mi namalovala. A zjistila jsem, že není vůbec jednoduché napsat svoje pocity tak, aby vystihovaly to, co člověk cítí, když se dívá na tvůj obraz.

Na otázku, proč jsem si nechala od Tebe namalovat obraz je poměrně jednoduchá odpověď, protože mám ráda Tvojí tvorbu, protože mě Tvoje obrazy přitahovaly a poutaly mou pozornost, byly ke mně laskavé a vtahovaly mě do sebe svou pozitivitou a takovou všeobjímající láskou… pozitivitou.. světlem….  

Mám ho vystavený v ložničce tak, abych když usínám, to byla poslední věc před spánkem na kterou se dívám a ráno první věc na kterou pohlédnu, když se probouzím a vstávám. Protože mi připadá, že usínám a vstávám uprostřed světla a slunce, které je k mému životu milostivé a objímající….

Jana Bláhová