Vykuřovadla v šamanské praxi. Proč je používám. K čemu slouží a mé nejoblíbenější – ŠALVĚJ BÍLÁ.

Bez vykuřovadel se ve své šamanské praxi neobejdu.

Jsou pro mne důležitá, jsou důležitá i pro klienty. A proč? Dokáží očistit naše těla. Ty neviditelná jako je mentální, duchovní tělo a emoční tělo a tím odlevit i tomu fyzickému od různých nánosů negativních energií.

Co jsou to ty nánosy energií? Můžete si je představit jako prach. Prostě jsou všude kolem. Nijak nám neubližují, ale samozřejmě nám někdy mohou, stejně jako prach znepříjemnit život.

Stejně jako u prachu na to má vliv prostředí, kde se nacházíme. Někde je čistší prostředí a někde je špinavější. To platí i u energií v našem aurickém poli. Jakmile jsme v prostředí, které nám nevyhovuje – ve skupině lidí, kde nemáme příjemné pocity, kde je na nás příliš hlučno, nebo se nám prostě někde nelíbí, žijeme život, který nás nebaví, začínáme ukládat „prach“. A samozřejmě je jasné, že ve městech, kde se vše koncentruje, je prostředí špinavější.  Na emoce, na reakce, na vjemy, včetně přírody, která ve městě je i není.

To, jak na prach reagujeme, už záleží na naší imunitě. Někdo vůbec nereaguje, jiný může mít větší reakce až alergie. U energie v aurickém poli je to úplně stejné. Někdy nějaká situace v nás probudí velmi negativní pocity nebo reakce a ty pak velmi cítíme – usadí se nám v aurickém poli.

Můžete si to představit, jako když doma uklízíte. Na nábytku je usazený prach, který setřete. Na podlaze je špína, kterou zametete nebo vysajete. Někdy je nános větší a někdy je menší. Podle toho zda větráte, co doma děláte za činnosti a jak často uklízíte.

Tak jak uklízíme doma, tak potřebujeme uklízet a čistit i sebe.

A na tento typ úklidu jsou vykuřovadla skvělé prostředky.

Pokud potřebujete „větší grunt“- podívat se více pod povrch, pak je třeba už větší očista, léčení či oprava. Tady vám může pomoci má šamanská práce či e-book Život se Světlem.

K mým nejoblíbenějším vykuřovadlům, dá se říci základní výbavě, patří šalvěj bílá. Zdůrazňuji bíla. Ta naše ze zahrady pro tento účel nefunguje.

Šalvěj bílá je považovaná za jednu z neposvátnějších bylin, která se používá pro očistu a rituály. Pochází z jihozápadu Spojených států a severozápadního Mexika.

Pomocí šalvěje očišťuji osoby, prostory, auta a vše, co cítím, že chce očistit – předměty, kameny, apod.

Šalvěj používám pro očistu sebe i klienta před každým léčením. Šalvěj moc ráda používám i při obřadech a rituálech.

Miluji její typickou vůni. Když koupím nový svazek šalvěje, nedočkavě zabořím nos a jenom nasávám. A když ji pak zapálím, jsem už v transu. Každý svazek voní jinak.

Užívám si té vůně, která přináší světlo a klid. Cítím, jak rozjasňuje, toho, kterého očišťuji i prostor, kde se nacházíme. Cítím tu úlevu, když se očistí negativní energie. Vidím, jak se člověk narovná a nedechne. Cítím ten mír, který najednou nastane. To zklidnění mysli a otevření se vyšším pravdám a zároveň propojení se Zemí.

šalvěj bílá

Stačí zapálit lístek či větvičku a zfouknout. Pak už jenom rukou pohybuji v prostoru či kolem člověka a prosím ducha rostliny o pomoc, očistu či léčení.

Při rituálech nebo před seminářem se obracím pomocí šalvěje i na duchy všech světových stran a i je prosím o pomoc nebo jí věnuji jako obětinu.

Šalvěj používám i před tím, než jdu malovat energeticky aktivní či osobní obrazy.

Pro mne nezaměnitelně nádherná vůně a pomocník ze světa rostlin.

Šalvěj bílou můžete zakoupit na internetu či esoterických obchůdkách. Může být balená jako malé jednotlivé lístky či celé větvičky – svazky. Větší či menší. Může být i různě namixovaná s dalšími bylinami.

Tak pokud jste to ještě nevyzkoušeli, určitě to udělejte. Ve dnech neklidu, napětí či vašich očistných procesech, vám může být velice užitečná.

PS: Pokud budete šalvěj používat doma, počítejte s tím, že její vůně ostatním členům rodiny tak příjemná být nemusí. To respektujte. Po očistě pořádně vyvětrejte nebo to dělejte venku či v čase, kdy jiné osoby nebudou ve vaší blízkosti.

Jane H. - šamanka a malířka Propojuje šamanský svět neviditelných energií se světem barev a štětců. Tak vznikají energetizující - léčivé obrazy, které maluje pro vás, váš život, domov i kancelář. Do galerie >> Jako šamanský průvodce léčí na úrovni srdce, ne hlavy. Většinou je totiž velký rozdíl mezi tím, co si myslíme a tím, co skutečně naše srdce = duše potřebuje. Ví o čem je život! Prošla si hodně bolestnými a náročnými okamžiky. Stála i na okraji propasti. Zvolila ale život a s nadšením jde stále dál. S úsměvem na rtech i v srdci. Aktuální léčivá setkání zde >>
Comments