Setkání s Nejvyšším Světlem - živě

Při mé šamanské práci jsem pomyslným mostem mezi vámi a Nejvyšším Světlem. Při živých akcích cítím a slyším vaše jednotlivé kroky, když jdete po tomto mostu. Stejně tak cítím i slyším Nejvyšší Světlo, které mne vede, abyste vyměnili vaše nesmělé nášlapy za jistý krok.

Jste ve stresu? Cítíte, že je toho na vás moc? Valí se to na vás ze všech stran? 

Dějí se ve vašem životě změny? Řešíte různé náročné situace a nevíte jak dál? 

Máte problém vyrovnat se se současnou situací? Doma? V práci? V rodině? Ve společnosti? 

Máte strach a pocity, které ani neumíte pojmenovat? Nevíte už ani, co je správně a co ne? Je těžké se pro vás rozhodovat a stát si za svým názorem?

Probouzí se ve vás strach? Bezmoc, pocit nejistoty a nespravedlnosti? 

Máte otázky a potřebujete odpovědi?

Co s tím?

... toto setkání je pro vás to pravé!

...jednou při práci se Světlem mi přišlo toto:

Mysl ukazuje možnosti a srdce - duše si vybírá, kterou zvolí. Aby to fungovalo, je třeba mít jasnou a otevřenou mysl a naslouchat své duši.

A o tom je naše živé setkání s Nejvyšším Světlem!

 

Práce s nejvyšším Světlem je velice důležitá, neboť je to vaše přímé spojení se Zdrojem - Bohem - Vesmírem pro vaši

 

HARMONIZACI - OČISTU - POSÍLENÍ 

 OZDRAVENÍ - UVOLNĚNÍ - PROBUZENÍ - POVZBUZENÍ

 

celého vašeho fyzického těla - mysli - emočního těla - duchovního těla a duše

vaší vnitřní síly, moudrosti a klidu

 

 • když potřebujete ozdravit a celkově zregenerovat vaše fyzické tělo
 • když potřebujete aktivovat a posílit váš imunitní systém
 • když potřebujete ozdravit i jiné části těla - při nemoci, po úrazu; (samozřejmě neplatí pro účast při infekčních onemocněních)
 • máte emoční přetlak
  a potřebujete zharmonizovat a očistit vaše emoční tělo
 • jste ve víru myšlenek
  a potřebujete zklidnit vaší mysl
 • potřebujete naplnit i vaše duchovní tělo a vaši duši - srdce Světlem a zase jí více vnímat
 • řešíte si nějaké téma - otázky ve vašem životě
  a potřebujete navést a podpořit od toho nejlepšího rádce
 • potřebujete celkově zrelaxovat a vyladit

...pak můžete začít vidět, vnímat a jednat jinak!

 

Všem mohu vřele doporučit vedenou meditaci - léčení Nejvyšším světlem, která je nyní mým nejsilnějším zážitkem z oblasti léčení, kterými Jane provází. Těžko popsat tento zážitek slovy. Procházíte kousek po kousku fyzické tělo, orgán po orgánu, pak i těla ostatní. Hodně se odplavovalo z těla emočního. Po tomto léčení jsem pocítila velký příval energie a cítila se tak nějak celkově "lehčí". Velmi se těším, až bude meditace i k zakoupení. Děkuji.
Eva Vondrová

S touto nejvyšší energií - Světlem jsem se seznámila při přechodu na pránickou stravu (příjem energie z jídla nahradíte energií světelnou tzn. nejíte a někteří pránici ani nepijí - dny, měsíce, roky), což už samo o sobě vypovídá o její síle a schopnosti.

V tomto procesu jsem se učila vědomě pracovat se Světlem a zjišťovala jsem jeho široké spektrum. Intenzitu i jemnost. Jeho vliv na očistu a léčení mého fyzického těla, emocí i mysli. Na pránu jsem nakonec trvale nepřešla. A ani to nebylo potřeba. Ve finále byla spíše cesta můj cíl.

Se Světlem pracuji denně a pránické stravy využívám při mých 21denních očistách fyzického těla, kdy nic nejím a jsem plná energie.

 

K tomu, ale abyste se nechali léčit, ozdravovat a vůbec pracovali a komunikovali s Nejvyšším Světlem, vůbec nepotřebujete být na práně! 

Setkání se Světlem probíhá formou vedené meditace. Tak jak, jsem jí pro vás připravila, patří k nejsilnějším, které znám. Trvá cca 1 hod i déle, ale kdo jí absolvoval, nestačil se divit a odcházel jako "znovuzrozený".

PŘI TOMTO OZDRAVNÉM - LÉČIVÉM SETKÁNÍM SE SVĚTLEM

Procházíme při ní celé vaše fyzické tělo, kousek po kousku. Od hlavy až po paty. Orgány, svaly, klouby, kůži, oči, mozek, buňky a všechny systémy (oběhový, dýchací, reprodukční, vylučovací, nervový, nervově vegetativní, lymfatický, endokrinní a imunitní).

Dále se harmonizuje i vaše emoční tělo a uvolňují se usazené emoce či nánosy. Pomocí dechu a Světla dáváte odpočinout i vašemu mozku - mysli a ruší se staré vzorce a úhly vidění, které vám již neslouží.

Otevíráte se novým možnostem. Nakonec se propojíte s duší a dáte jí prostor a pročistí se vám i duchovní úrovně.

Vše se zakončuje spojením s Matkou Zemí, abyste si nabrali její zemitou sílu i energii a zároveň vaše uzemnění.

 

Na začátku vás očistím šalvějí, pak provedeme přípravu a pomocí bubnu otevřeme bezpečný prostor pro vaše léčení. Odstraníme případné překážky, které vám brání propojit se se Světlem a pak začneme samotnou meditaci - léčení.

Po celou dobu vás vedu. Při těchto živých setkání je základ vždy stejný nebo podobný, ale pokaždé se může lišit, tak jak jsem vedena z vyšších úrovní pro vaši podporu. Tuto práci podporujete svojí vizualizací či sledováním svých reakcí. Zároveň se tak učíte pracovat sami se sebou i se Světlem... 

 

 

Využijte výhod, které přináší pouze živé setkání

 • UŽIJTE SI ATMOSFÉRU ŽIVÉHO A OSOBNÍHO SETKÁNÍ
 • ŽIVÉ REAKCE, VZÁJEMNÁ INSPIRACE, ZODPOVĚZENÍ VAŠICH OTÁZEK HNED
  obzvláště, když je to vaše první setkání se Světlem a chcete si vyzkoušet, o co přesně jde
 • A NEJVĚTŠÍ BONUS !!!
  hned vidím, cítím a vnímám, jak reagujete; tím vás mohu lépe a přesněji vést a rozšířit svou šamanskou práci o další aktivity pro vaši ještě větší podporu např. mluvené slovo či vzkazy, které mi přijdou na určité téma, práce se živly, se strachem apod.

SETKÁNÍ - S NEJVYŠŠÍM SVĚTLEM - ŽIVĚ

17. listopadu (středa)

01. prosince (středa)

Setkání se Světlem pro vaše ozdravení a podporu, obzvláště v tomto náročném čase.

(očista šalvějí, setkání se Světlem formou meditace, další šamanská práce dle aktuální potřeby, ...)

KDY:  od 18:30 - 20:30 hod.

KDE: Branišovská 20, České Budějovice

CENA:  550 Kč

Máte dotazy? Chcete mít své místo na tomto léčivém setkání? Počet míst je omezen.

Pište na e-mail: jane@janeh.com nebo volejte tel. 777 887 168.


Máte náročnější téma a jedno setkání je pro vás málo? Chcete se se Světlem setkávat častěji  a nechcete být odkázání na to, až vypíšu termíny? Chcete o sebe více pečovat a naučit se opravit sami sebe? 

S tímto  e-bookem "Život se Světlem" můžete mít vše. 

 

Najdete zde stejnou meditaci - léčení Světlem, kterou vás provázím na živém setkání, včetně bubnu + jednu navíc, které říkám "rychlovka". 

Dále zde najdete podrobný návod na práci se Světlem, jak pracovat se svou myslí, emocemi i fyzickým tělem. Spousty jiných potřebných informací a tipů, včetně mých osobních zkušeností.  Součástí je i bezplatné členství v uzavřené skupině pro vaše dotazy a podporu.