Rok vodního tygra a jeho medicína

Sedím, meditace je u konce. Když se mi zjeví, přímo přede mnou, TYGR.

Má pozornost je okamžitě aktivovaná na 1 000%.  Ha. Tygra ještě neznám. Nelením, pozdravím ho a zvu ho k sobě. Reakce je okamžitá. Zaplavuje mne ohromná, intenzivní energie. Nemám výstižnější slovo, než MAJESTÁTNOST.

V tom nejlepším slova smyslu – KONCENTRACE, AKTIVITA, TVOŘIVOST, NADŠENÍ I REBELSTVÍ V JEDNOM.

Užívám si to. Skoro se dá říci, že se této medicíny nemohu nasytit.

“Uvnitř mne se vše uvolňuje a veškeré napětí se rozpouští. Zároveň cítím, že jsem plně připravena reagovat. Dokonce mám pocit, že mé svaly a tělo jsou plné aktivity, síly a pružnosti.”

S tímto průvodcem pracuji vědomě ještě další 3 dny a nestačím se divit. Energií srším. Nic není problém. Mění se mi úhly pohledu a přístupů, rychlostí blesku. Opravdu se stačí na to podívat takto a je to najednou všechno jinak? Ano, takto málo stačí. A já vím, že za to vděčím tomuto průvodci, který mi to pomáhá vše zvědomit. Pod jeho ochranou, v jeho odvaze, v naprostém bezpečí.

Neskutečně skutečný. A ne, nezbláznila jsem se.”

Vítám vás v novém roce. Ještě jednou.-) Tentokrát v tom čínském, který začal na novoluní v úterý 1.2.2022 a nese se ve znamení vodního tygra

A co to znamená?  Nebudu se zde rozepisovat z pohledu feng shuej a východních směrů, ale mohu vám slíbit, že z pohledu šamanského – indiánského, který pracuje se silovými zvířaty, je to přenádherná a podporující energie, která nás bude v tomto roce provázet a podporovat.

A z vlastní zkušenosti osobní i šamanské…tygr je parťák, na kterého se v nouzi můžete spolehnout.

“Já jsem z něj naprosto nadšená. Nyní se s ním můžete seznámit i vy.”

…A O ČEM JE TYGŘÍ MEDICÍNA?

Jak už jsem psala výše. Tygr je opravdu majestátní energie. Velice koncentrovaná, aktivní, tvořivá, plná nadšení i rebelství. 

Když tygr loví, tak loví. Když odpočívá, tak odpočívá. Díky tomu si udržuje jasno, přehled i koncentraci na danou aktivitu.

Tygří medicína přináší změnu a nové nápady zralé k realizaci. Vybízí k boji za to, co cítíte v srdci. Učí vás jít ohněm, odhodit strach, úzkosti, blokády, hněv, bolest a zklamání.

Ukazuje, jak udělat z ohně světlo a jak pozitivně změnit síly v sobě.

Je samotář a tak, když i vy cítíte samotu, je laskavým společníkem. Vybízí vás, abyste si odpočinuli, dopřáli si přestávku, zasnili se a přijímali vnuknutí světla ze srdce božského.

Říká vám, že na cestu životem, k jádru svého jsoucna, se můžete opět vydat teprve tehdy, až si ujasníte, co chcete a budete připraveni na následující krok.

Jeho nebojácnost a síla vám pomůže rozlousknout pěkně tvrdé oříšky. O tom už jsme se ostatně přesvědčili na seminářích a léčivých setkání, kde jsme s jeho medicínou již aktivně pracovali. Pomáhá zvědomit a přiznat si dobře ukryté strachy a podívat se jim do očí.

Pomůže vám rozhýbat vaše vnitřní, stojaté vody. Pošťouchne vás ke kroku vpřed, aniž byste měli pocit, že to nezvládnete nebo že nemůžete.

PROSTĚ NAJEDNOU VÍTE, ŽE NA TO MÁTE, popř. CO VÁM V TOM BRÁNÍ.

Učí vás být vůdcem. Učí vás být tvůrcem. Učí vás se i stáhnout do klidu, když je potřeba. Ukazuje vám, jak rozvíjet svou osobnost, jedinečnost a individualitu.

Střeží vaší posvátnou tvůrčí sílu a učí vás jí rozvíjet, udržovat a vnášet do světa.

Učí vás bojovat s neprávím a ochraňovat matku Zemi.

Ukazuje vám cestu duše ze zajetí na svobodu.

Zná vaše temná zákoutí i místa prosvícená světlem, díky tomu vám pomůže kráčet cestou VAŠEHO SRDCE.

Ale pozor!

Má i stinné stránky…

…někdy je až příliš rebelský, bezohledný, nevypočitatelný, prchlivý, agresivní, občas neschopný jednat v kolektivu a má tendence svádět vinu na druhé

Přijměte výzvy života pozitivně a vše bude dobré.

DOHROMADY JE TO NÁDHERNÁ MEDICÍNA, KTERÁ SE NÁSOBÍ TÍM, ŽE JÍ VĚNUJETE POZORNOST – VĚDOMOU


PAK MŮŽETE PŘIJMOUT JEJÍ DARY

NAPLNO JE VYUŽÍT PRO SEBE 

– pro svou transformaci

– pro posun vpřed

– pro vaše ozdravení

– pro vaši tvořivou sílu a energii

PRO TO, CO CHCETE VE VAŠEM ŽIVOTĚ UKONČIT, ZMĚNIT, TVOŘIT, BUDOVAT, POSÍLIT A ŽÍT.

kámen: tygří oko; barvy: oranžová, černá, bílá; živly: oheň, vzduch, éter; symboly: trojzubec, srp, pochodeň, plamen

afirmace:

  • “kráčím teď stezkou své duše
  • “proudí mnou posvátná tvůrčí síla”
  • “uskutečňuji své ideje a plány – teď”

S energií tygra budeme aktivně pracovat na SETKÁNÍCH V PRŮBĚHU CELÉHO ROKU. Ty nejbližší jsou ÚNORU A BŘEZNU.

Chcete být informováni o dalších setkáních, které teprve připravuji a budu vypisovat postupně? Zapište se do adresáře na rozesílání newsletteru a neuteče vám už vůbec nic – v živých ani on-line akcích.

…vše najdete, když zmáčknete tlačítko níže

Hezké tvořivé a plynoucí dny v roce vodního tygra 2022!

PS: pokud vás zajímá práce se zvířaty, nahlédněte do knihy Duše zvířat – Jeanne Rulandová. Mluví mi z duše, má osobní zkušenost třeba právě s tygrem je naprosto přesná, jako popisuje Jeanne a tak i já z ní ráda čerpám…pro sebe i pro vás.  

Jane H. - šamanka a malířka Propojuje šamanský svět neviditelných energií se světem barev a štětců. Tak vznikají energetizující - léčivé obrazy, které maluje pro vás, váš život, domov i kancelář. Do galerie >> Jako šamanský průvodce léčí na úrovni srdce, ne hlavy. Většinou je totiž velký rozdíl mezi tím, co si myslíme a tím, co skutečně naše srdce = duše potřebuje. Ví o čem je život! Prošla si hodně bolestnými a náročnými okamžiky. Stála i na okraji propasti. Zvolila ale život a s nadšením jde stále dál. S úsměvem na rtech i v srdci. Aktuální léčivá setkání zde >>
Comments